روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ بازگشت مربی محبوب بازیکنان استقلال ؟ یک استقلالی محبوب در راه تیم فرهاد مجیدی ...

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ بازگشت مربی محبوب بازیکنان استقلال ؟ یک استقلالی محبوب در راه تیم فرهاد مجیدی ..." از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ بازگشت مربی محبوب بازیکنان استقلال ؟ یک استقلالی محبوب در راه تیم فرهاد مجیدی ...

سرمربی استقلال تاکید به جذب دستیار خارجی برای کادر فنی اش دارد.

نوشته یک استقلالی محبوب در راه تیم فرهاد مجیدی … اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی استقلال تاکید به جذب دستیار خارجی برای کادر فنی اش دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از جدایی فراز کمالوند از تیم فوتبالاستقلال فرهاد مجیدی در تلاش است تا یک دستیار خارجی را کادر فنی خود اضافه کند. بعد از احتمال حضور دستیار اسپانیایی که موردتایید مجیدی است حالا یک گزینه دیگر هم به لیست فرهاد اضافه شده است.گفته می شود یکی از گزینه هایی که به فرهاد مجیدی پیشنهاد شده، دستیار سابق وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال، جیری ساناک است.مربی که در لیگ هفدهم در کادر فنی استقلال حضور داشت اما بعد از آن و برای لیگ هجدهم از این تیم جدا شد. حالا این مربی که بین بازیکنان استقلال چهره محبوبی هم هست، به فرهاد مجیدی پیشنهاد شده و اگر سرمربی آبی ها تایید کند، او برای عقد قرارداد به ایران می آید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ بازگشت مربی محبوب بازیکنان استقلال ؟ یک استقلالی محبوب در راه تیم فرهاد مجیدی ... از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×