روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مجیدی ؛ دستور قاطع مجیدی به دلیل اقدام مرادمند و رشید مظاهری در فضای مجازی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی ؛ دستور قاطع مجیدی به دلیل اقدام مرادمند و رشید مظاهری در فضای مجازی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مجیدی ؛ دستور قاطع مجیدی به دلیل اقدام مرادمند و رشید مظاهری در فضای مجازی

در حال حاضر هیچکدام از بازیکنان استقلال حق حضور در کلاب هاوس را ندارند.

نوشته هشدار جدی فرهاد به مرادمند و رشید مظاهری ؛ دو ستاره استقلال تا دم صبح در یک گروه کلاب هاوس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حال حاضر هیچکدام از بازیکنان استقلال حق حضور در کلاب هاوس را ندارند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امروز خبری مبنی بر ممنوعیت حضور اعضای تیم فرهاد مجیدی در کلاب هاوس منتشر شد که ظاهرا مدیران باشگاه برای این مسئله دلیل مشخصی داشته اند.طرفداری در این خصوص نوشت:ماجرا به حضور استقلالی ها در عربستان برمی گردد که محمد حسین مرادمند و رشید مظاهری تا دم صبح در یک گروه کلاب هاوس حضور داشتند و در مورد استقلال پاسخ هواداران این باشگاه را می دادند.بعد از این اتفاق فرهاد مجیدی به این ۲ بازیکن تذکر جدی داد و در بازگشت به تهران از مدیران این استقلال درخواست کرد که حضور در کلاب هاوس را برای بازیکنان این تیم ممنوع کند.در حال حاضر هیچکدام از بازیکنان استقلال حق حضور در کلاب هاوس را ندارند تا اتفاق های اینچنینی تکرار نشود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مجیدی ؛ دستور قاطع مجیدی به دلیل اقدام مرادمند و رشید مظاهری در فضای مجازی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×