روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • قرارداد میلیچ با استقلال همچنان در سایه ابهام ؛ شایعات واقعیت دارند ؟!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "قرارداد میلیچ با استقلال همچنان در سایه ابهام ؛ شایعات واقعیت دارند ؟!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

قرارداد میلیچ با استقلال همچنان در سایه ابهام ؛ شایعات واقعیت دارند ؟!

حجت نظری درباره عدم تمدید قرارداد میلیچ با استقلال گفت : میلیچ در جلسه با مدیران خواسته هایی داشت که باشگاه آن را قبول نکرد و روند مذاکرات طولانی شد.

نوشته قرارداد میلیچ با استقلال همچنان در سایه ابهام ؛ شایعات واقعیت دارند ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حجت نظری درباره عدم تمدید قرارداد میلیچ با استقلال گفت : میلیچ در جلسه با مدیران خواسته هایی داشت که باشگاه آن را قبول نکرد و روند مذاکرات طولانی شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال درباره تمدید نشدن قرارداد میلیچ گفت:توافقاتی انجام شد که قرارداد وی با چه مبلغ و چه مدتی تمدید شود. به محض بازگشت مقداری از طلب وی پرداخت شد. بعد از حضور وکیل میلیچ در مذاکرات بخشی از توافقات اولیه را نپذیرفتند و موارد جدیدی را مطرح کردند که بخشی از خواسته های میلیچ را باشگاه قبول نکرد و این مساله باعث شد تا مذاکرات طولانی تر شود.بعد هم وارد بازی های آسیایی شدیم.او ادامه داد:در عربستان مذاکراتی با این بازیکن صورت گرفت اما در نهایت منافع باشگاه هم برای ما مهم است. ما توافقاتی با میلیچ انجام دادیم و امیدواریم که موارد اختلاف حل شود. با بازیکنان دیگر هم مذاکراتی شده و قرار شد بعد از بازگشت تیم از عربستان قراردادهای رو به اتمام تمدید شود. البته جدا شدن بازیکنان یا ماندن آنها بر اساس نظر کادر فنی خواهیم رفت.باید منتظر ماند و دید تکلیف میلیچ با استقلال برای لیگ بیست و یکم چه خواهد شدو آیا این ستاره کروات در این تیم ماندگار خواهد شد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قرارداد میلیچ با استقلال همچنان در سایه ابهام ؛ شایعات واقعیت دارند ؟! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×