روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • واکنش شاهین بیانی به دیدار استقلال با الهلال و هشدار درباره فراز کمالوند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش شاهین بیانی به دیدار استقلال با الهلال و هشدار درباره فراز کمالوند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش شاهین بیانی به دیدار استقلال با الهلال و هشدار درباره فراز کمالوند

شاهین بیانی گفت: الهلال یکی از تیم های صاحب نام فوتبال عربستان است و همیشه رقیب اصلی آبی های ایران بوده است

نوشته واکنش شاهین بیانی به دیدار استقلال با الهلال و هشدار درباره فراز کمالوند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شاهین بیانی گفت: الهلال یکی از تیم های صاحب نام فوتبال عربستان است و همیشه رقیب اصلی آبی های ایران بوده است خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شاهین بیانی در خصوص وضعیت استقلال صحبت هایی را انجام داده است.شاهین بیانی در خصوص شرایط استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار این تیم برابر ذوب آهن اصفهان به مهر گفت:استقلال در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی داشت. آنها توانستند به عنوان تیم اول گروه خود به مرحله بعد صعود کنند و حالا باید با یک رقیب همیشگی یعنی الهلال عربستان در مرحله بعدی رو در رو شوند.کاپیتان پیشین استقلال افزود:الهلال یکی از تیم های صاحب نام فوتبال عربستان است و همیشه رقیب اصلی آبی های ایران بوده است. استقلال توانست در مرحله گروهی با تلاش بازیکنان و کادر فنی نتایج خوبی کسب کند. اگر چه هنوز و با گذشت مدتها از شروع لیگ مشکل خط دفاع استقلال به خوبی حل نشده اما در دو دیدار آخر برابر الاهلی و الشرطه، مدافعان استقلال نمایش خوبی از خود نشان دادند.شاهین بیانی در خصوص تاخیر در شروع دوباره لیگ برتر هم گفت:با توجه به شرایط موجود کاملا مشخص بود که بازیها با تاخیر چند روزه آغاز خواهد شد. باید بپذیریم که ۴ تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان دو هفته پرفشار را پشت سر گذاشتند و این دو روز توانست برای آنها مفید واقع شود. اما اعتقاد دارم این تاخیر به ضرر سایر دیگر تیم ها شد چون آنها از قبل طبق برنامه ای که سازمان لیگ داده بود، برنامه ریزی کرده و آماده دیدار برابر حریفانشان بودند.او در مورد دیدار ذوب آهن و استقلال که یکشنبه هفته آینده ۱۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود اضافه کرد:استقلال باید لیگ قهرمانان آسیا را فراموش کند. ذوب آهن با انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی توانسته نتایج خوبی بگیرد. حسینی قبلا هم در ذوب آهن کار کرده و با فضای این تیم کاملا آشنا است. آنها می خواهند در تهران بازنده نباشند و به دنبال این هستند تا از خستگی بازیکنان استقلال استفاده کنند. شرایط استقلال هم آرمانی است. اسماعیلی، قائدی، ریگی و دیگر بازیکنان استقلال عملکرد فوق العاده ای در لیگ قهرمانان داشته اند و با همین آمادگی به مصاف ذوب آهن خواهند رفت. اگر استقلال آنالیز خوبی از حریف داشته باشد به طور حتم برنده این دیدار خواهد بود.شاهین بیانی کاپیتان پیشین استقلال در پایان و در خصوص جدایی فراز کمالوند از کادر فنی استقلال و حضور در تیم سایپا به عنوان سرمربی گفت:برایم عجیب بود که کمالوند چنین کاری انجام داد. البته پیشنهاد سرمربیگری وسوسه انگیز است. حضور کمالوند در سایپا باید فراموش شود و فرهاد مجیدی به دنبال یک دستیار با دانش بگردد که بتواند از لحاظ فنی به استقلال کمک کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش شاهین بیانی به دیدار استقلال با الهلال و هشدار درباره فراز کمالوند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×