روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبری مهم برای استقلال و تراکتور از afc درباره بازی های یک هشتم نهایی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبری مهم برای استقلال و تراکتور از afc درباره بازی های یک هشتم نهایی

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: هنوز درباره محل برگزاری بازی تیم های استقلال و تراکتور ایران با الهلال و النصر عربستان تصمیم گیری نکرده ایم.

نوشته خبری مهم برای استقلال و تراکتور از AFC درباره بازی های یک هشتم نهایی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: هنوز درباره محل برگزاری بازی تیم های استقلال و تراکتور ایران با الهلال و النصر عربستان تصمیم گیری نکرده ایم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : «داتو ویندزور جان» دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد هنوز درباره محل برگزاری بازی نمایندگان ایران ( استقلال و تراکتور ) و عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تصمیم گیری نشده و AFC در حال بررسی و مطالعه بیشتر است.داتو گفت:تصمیم گیری درباره بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و سایر رقابت های شرق آسیا نیاز به مطالعه و بررسی بیشتری درباره تحولات همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان دارد.وی تاکید کرد:جلسه ای با تمام کمیته های کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حل این مسئله در کوالالامپور برگزار می شود. تمام پیشنهادات مربوط به سیستم مسابقات مورد بررسی قرار می گیرد چه این رقابت ها به صورت رفت و برگشت باشد و چه به صورت متمرکز. همه گزینه ها در دسترس است.دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:ما منتظر نتایج پنج گروه شرق آسیا خواهیم بود و همه گزینه ها در دسترس است. اما در AFC ما قبل از هر چیز دنبال ایمنی و سلامت بازیکنان خواهیم بود چون این اولویت ما است.در حالی که پیش از این مقرر بود مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا به صورت تک بازی برگزار شود، اما خبرهای رسانه های امارات و عربستان حاکی است احتمال دارد کنفدراسیون فوتبال آسیا در برنامه خود تجدیدنظر کند.ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه نماینده دارد. پرسپولیس باید با استقلال تاجیکستان بازی کند، تراکتور به مصاف النصر عربستان می رود و استقلال هم با الهلال عربستان دیدار خواهد کرد.محل برگزاری بازی استقلال و تراکتور با الهلال و النصر عربستان در روزهای گذشته یکی از ابهامات مرحله یک هشتم نهایی بوده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبری مهم برای استقلال و تراکتور از afc درباره بازی های یک هشتم نهایی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×