روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در آسیا است ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در آسیا است ؛ پارس فوتبال

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست و شاگردان فرهاد مجیدی این توانایی را دارند تا پس از سال ها جام را به ایران بیاورند.

نوشته شایسته ترین تیم برای قهرمانی در آسیا مشخص شد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست و شاگردان فرهاد مجیدی این توانایی را دارند تا پس از سال ها جام را به ایران بیاورند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد نوری با اشاره به صعود استقلال به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:اینکه استقلال در گروه مرگ به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی می شود نشان از قدرت پرافتخارترین تیم ایران در قاره کهن دارد.وی افزود:استقلال در فاز هجومی عالی بود و بازیکنان خط حمله استقلال به بهترین شکل ممکن وظایف خود را انجام دادند. استقلال با این مهاجمان توانایی آن را دارد به تمام تیم های آسیایی گل بزند.محمد نوری پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:خط دفاعی استقلال مشکلاتی در لیگ قهرمانان آسیا داشت، اشتباهات آنها باعث شد تا هشت گل دریافت کند. البته در دو بازی برگشت مقابل تیم های الشرطه و الاهلی آنها به خوبی وظایف خود را انجام دادند.محمد نوری تصریح کرد:استقلال و الهلال عربستان جذاب ترین بازی حذفی لیگ قهرمانان آسیاست و دو تیمی رودرروی هم قرار می گیرند که توانایی قهرمانی را دارند. استقلال با نتایجی که در دور مرحله مقدماتی بدست آورد توانایی شکست دادن نماینده عربستان را دارد.وی تاکید کرد:استقلال شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست و شاگردان فرهاد مجیدی این توانایی را دارند پس از سال ها جام را به ایران بیاورند.محمد نوری بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:از این پس باید تمرکز استقلال روی لیگ برتر باشد تا با جمع آوری امتیازات لازم به صدر جدول رسیده و قهرمان لیگ برتر شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در آسیا است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×