روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تصویری رشید مظاهری در لیگ قهرمانان آسیا حسابی جنجالی شد + سند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تصویری رشید مظاهری در لیگ قهرمانان آسیا حسابی جنجالی شد + سند

تصویری از رشید مظاهری دروازه بان استقلال پس از پایان دیدار با الشرطه و صعود استقلال منتشر شده که حسابی دست به دست شده است.

نوشته تصویری رشید مظاهری در لیگ قهرمانان آسیا حسابی جنجالی شد + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تصویری از رشید مظاهری دروازه بان استقلال پس از پایان دیدار با الشرطه و صعود استقلال منتشر شده که حسابی دست به دست شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از پایان بازی استقلال و الشرطه عراق که صعود نماینده ایران را به همراه داشت، تصویری منتشر شده از رشید مظاهری که دروازه بان آبی ها را در حالتی شبیه غش کردن نشان می دهد.این تصویر که در زیر می بینید حسابی دست به دست شده و خیلی ها در مورد تعصب رشید و داستان هایی شبیه آن نوشته اند.همشهری درباره این تصویر نوشته است:آقا دم مظاهری و بقیه استقلالی ها گرم که برای صعود تا آخرین ثانیه با چنگ و دندان جنگیدند؛ فقط فکر نمی کنید غش کردن گلر از خستگی کمی اغراق آمیز است؟ طبیعتا دروازه بان در تمام طول بازی سر جایش ایستاده و تحرک چندانی ندارد که از نفس بیفتد. در مجموع قول می دهیم اگر عملکرد فنی مظاهری خوب باشد و کمتر مثل بازی رفت با الدحیل نشان بدهد، به اندازه کافی بین هواداران محبوب خواهد شد و نیازی هم به غش کردن نیست.اما هواداران استقلال برخلاف نظر روزنامه همشهری معتقدند رشید مظاهری به دلیل فشار روحی – روانی بسیار بالا پس از سوت پایان بازی و صعود قطعی استقلال به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا احساس آرامش کرده و اینگونه خود را نقش بر زمین کرده است. هواداران استقلال تاکید می کنند این خوابیدن دروازه بان تیم محبوبشان، از روی خستگی ناشی از بازی نیست بلکه آرامش بعد از دقایق پراسترس بازی با الشرطه است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تصویری رشید مظاهری در لیگ قهرمانان آسیا حسابی جنجالی شد + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×