روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شیخ دیاباته از استقلال جدا می شود ؟ مهاجم استقلال در تیررس قطری ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شیخ دیاباته از استقلال جدا می شود ؟ مهاجم استقلال در تیررس قطری ها

مهاجم استقلال ممکن است در پایان فصل از این تیم جدا شود.

نوشته شیخ دیاباته از استقلال جدا می شود ؟ مهاجم استقلال در تیررس قطری ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم استقلال ممکن است در پایان فصل از این تیم جدا شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه الاهلی قطر برای عقد قرارداد با شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی استقلال ابراز تمایل کرده است.به گزارش طرفداری، شیخ دیاباته فصل گذشته با پیراهن استقلال موفق شد عنوان آقای گلی لیگ برتر را به به دست بیاورد و در این فصل هم بهترین گلزن آبی ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بوده است.در این بین فرهاد مجیدی از مدیران استقلال درخواست کرده برای تمدید قرارداد با دیاباته اقدام کنند اما ممکن است یک مشکل بزرگ در این باره ایجاد شود.شنیدیم باشگاه الاهلی قطر تمایل به عقد قرارداد با شیخ دیا باته دارد و این کار استقلال را برای تمدید قرارداد با این بازیکن سخت می کند.طبق اعلام رسانه های قطری محمدحسین کنعانی زادگان با باشگاه الاهلی قطر به توافق رسیده اما این باشگاه به دنبال عقد قرارداد با احمد نوراللهی و شیخ دیاباته هم هست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شیخ دیاباته از استقلال جدا می شود ؟ مهاجم استقلال در تیررس قطری ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×