روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خبر بد برای استقلالی ها از دربی ؛ وریا غفوری به دیدار با پرسپولیس نمی رسد ؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر بد برای استقلالی ها از دربی ؛ وریا غفوری به دیدار با پرسپولیس نمی رسد ؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر بد برای استقلالی ها از دربی ؛ وریا غفوری به دیدار با پرسپولیس نمی رسد ؟

وریا غفوری کاپیتان استقلال که در بازی مقابل الشرطه مصدوم شد، به بازی دربی می رسد.

نوشته خبر بد برای استقلالی ها از دربی ؛ وریا غفوری به دیدار با پرسپولیس نمی رسد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وریا غفوری کاپیتان استقلال که در بازی مقابل الشرطه مصدوم شد، به بازی دربی می رسد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وریا غفوری در دقایق پایانی بازی با الشرطه مصدوم و از زمین بازی تعویض شد تا نگرانی هایی در مورد غیبت این بازیکن در بازی با پرسپولیس به وجود بیاید.غفوری در بازگشت به تهران مراحل درمانی روی پای مصدومش را آغاز کرده و برای بازی با پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر مشکلی نخواهد داشت.گفتنی است وریا غفوری بازی مقابل ذوب آهن را از دست داده است. دیدار استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۴ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر بد برای استقلالی ها از دربی ؛ وریا غفوری به دیدار با پرسپولیس نمی رسد ؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×