روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فرهاد مجیدی رورود افراد متفرقه به تمرین ممنوع را ممنوع کرد ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی رورود افراد متفرقه به تمرین ممنوع را ممنوع کرد ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی رورود افراد متفرقه به تمرین ممنوع را ممنوع کرد ؛ پارس فوتبال

سرمربی استقلال در تلاش است تا جای ممکن خطر ابتلای بازیکنان تیمش به ویروس کرونا را پایین بیاورد

نوشته درخواست فرهاد مجیدی برای مقابله با کرونا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی استقلال در تلاش است تا جای ممکن خطر ابتلای بازیکنان تیمش به ویروس کرونا را پایین بیاورد خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی از اعضای تیمش خواسته با خود افراد متفرقه را به تمرین نیاورند.تمرین تیم فوتبال استقلال در بازگشت از عربستان به مدت ۲ روز تعطیل شد و قرار است بازیکنان این تیم از بعد از ظهر امروز برای بازی با ذوب آهن کار خود را آغاز کنند.در این بین فرهاد مجیدی برای اینکه خطر ابتلا به ویروس کرونا را تا حد ممکن پایین بیاورد از اعضای تیمش خواسته با خود افراد متفرقه را به تمرین نیاورند.قبل از سفر استقلال به عربستان ۵ بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شدند و همین مساله باعث شد مجیدی قوانین سختگیرانه ای در این زمینه وضع کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی رورود افراد متفرقه به تمرین ممنوع را ممنوع کرد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×