روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مورایس ؛ آغاز کار مورایس در الهلال از فردا شب ؛ آخرین خبر از اردوی الهلال حریف استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مورایس ؛ آغاز کار مورایس در الهلال از فردا شب ؛ آخرین خبر از اردوی الهلال حریف استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مورایس ؛ آغاز کار مورایس در الهلال از فردا شب ؛ آخرین خبر از اردوی الهلال حریف استقلال

سرمربی جدید تیم فوتبال الهلال عربستان پس از پایان دوران قرنطینه کارش را با این تیم آغاز خواهد کرد.

نوشته آخرین خبر از اردوی الهلال حریف استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی جدید تیم فوتبال الهلال عربستان پس از پایان دوران قرنطینه کارش را با این تیم آغاز خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : خوزه مورایس سرمربی جدید الهلال عربستان چهارشنبه شب در پایان قرنطینه ۴۸ ساعته به صورت رسمی هدایت این تیم را در دست می گیرد.سرمربی الهلال صبح روز دوشنبه وارد ریاض شد و هواداران باشگاه النصر به اعمال قرنطینه دو روزه برای او اعتراض داشتند. کمپین هواداران النصر که رقیب اصلی الهلال است از وزارت بهداشت این کشور درخواست کرده بود مورایس دو هفته قرنطینه شود و نتواند در تمرینات الهلال پیش از این مدت حضور یابد اما با توجه به اعلام نتایج تست سرمربی پرتغالی و دستیارانش، اعضای جدید کادر فنی الهلال مشکلی برای حضور در تمرینات این تیم ندارند و چهارشنبه شب در پایان مدت قرنطینه کار خودشان را رسما در این تیم آغاز می کنند.مورایس علاوه بر مسابقات داخلی آبی پوشان را برای دیدار حساس مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال ایران آماده می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مورایس ؛ آغاز کار مورایس در الهلال از فردا شب ؛ آخرین خبر از اردوی الهلال حریف استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×