روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پشت پرده به بن‌بست خوردن مذاکرات باشگاه استقلال و میلیچ ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پشت پرده به بن‌بست خوردن مذاکرات باشگاه استقلال و میلیچ ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پشت پرده به بن‌بست خوردن مذاکرات باشگاه استقلال و میلیچ ؛ پارس فوتبال

در حالی که دیروز سخنگوی باشگاه استقلال مدعی شد که اختلاف آبی ها و هروویه میلیچ بر سر مدت زمان تمدید برطرف شده است، اما حالا گفته می شود که پرداخت مالیات قرارداد مدافع کروات باعث اختلاف طرفین شده است.

نوشته پشت پرده به بن بست خوردن مذاکرات باشگاه استقلال و میلیچ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که دیروز سخنگوی باشگاه استقلال مدعی شد که اختلاف آبی ها و هروویه میلیچ بر سر مدت زمان تمدید برطرف شده است، اما حالا گفته می شود که پرداخت مالیات قرارداد مدافع کروات باعث اختلاف طرفین شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال مذاکرات تازه ای با هرویه میلیچ انجام داده، اما این مذاکرات به بن بست خورده است.مدیران آبی های تهران با هروویه میلیچ بازیکن کروات این تیم برای تمدید قرارداد جلساتی برگزار کردند اما این جلسات به نتیجه ای نرسید.دلیل به سرانجام نرسیدن مذاکرات این است که باشگاه استقلال از میلیچ خواسته خودش اقدام به پرداخت مالیات ۳۰ درصدی فصل بعد کند که این بازیکن به همراه وکیلش زیر بار نرفته است.باشگاه استقلال، اما قصد دارد همچنان به مذاکره با میلیچ ادامه دهد. گفته می شود بعد از دربی این مذاکرات ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پشت پرده به بن‌بست خوردن مذاکرات باشگاه استقلال و میلیچ ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×