روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تردید سرمربی پیشین و محبوب استقلال برای بازگشت به آسیا ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تردید سرمربی پیشین و محبوب استقلال برای بازگشت به آسیا ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تردید سرمربی پیشین و محبوب استقلال برای بازگشت به آسیا ؛ پارس فوتبال

آندره آ استراماچونی در جدیدترین مصاحبه خود در مورد بازگشت به قاره آسیا و مربیگری در باشگاه قطری اعلام کرد که هنوز برای این تصمیم تردید دارد.

نوشته تردید سرمربی پیشین و محبوب استقلال برای بازگشت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آندره آ استراماچونی در جدیدترین مصاحبه خود در مورد بازگشت به قاره آسیا و مربیگری در باشگاه قطری اعلام کرد که هنوز برای این تصمیم تردید دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی سابق استقلال می گوید به دلیل شرایط خاص موجود در نتیجه شیوع کرونا مطمئن نیست که بخواهد بار دیگر مربیگری در فوتبال آسیا را تجربه کند.آندره آ استراماچونی در گفت و گو با سایت «آدنکرونوس» به تردید خود برای بازگشت به فوتبال آسیا با وجود دریافت چند پیشنهاد از قاره کهن اعتراف کرد.سرمربی سابق استقلال گفت:آینده ام؟ من الان بین دو راهی قبول یا خودداری از ادامه دادن به تجربه آسیایی ام قرار دارم. در آسیا من به جز فوتبال در سایر بخش های زندگی ام هم تجربیات خوبی داشتم و یک بُعد آسیایی هم به حرفه من داد. من پیشنهادهایی هم از آسیا داشته ام اگرچه به خاطر شرایط خاصی تاریخی که داریم سپری می کنیم (اشاره به شیوع کرونا) برای پذیرش آنها کمی تردید دارم و بیش از پیش بلاتکلیف هست. با این حال من این کار را دوست دارم و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.اولین و تنها تجربه مربیگری سرمربی سابق تیم های اودینزه، اینتر و اسلاویاپراگ در آسیا به همراه تیم استقلال بود که به دلیل مشکلات مالی در پرداخت حقوقش نیمه تمام ماند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تردید سرمربی پیشین و محبوب استقلال برای بازگشت به آسیا ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×