روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • قهرمانی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با پیراهن سرخ ! + سند ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "قهرمانی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با پیراهن سرخ ! + سند ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

قهرمانی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با پیراهن سرخ ! + سند ؛ پارس فوتبال

فرهاد مجیدی سرمربی حال حاضر استقلال یک بار آن هم در زمانی که در لیگ امارات لژیونر بود، با الاهلی امارات قهرمان لیگ این کشور شده است، آن هم با پیراهن سرخ !

نوشته قهرمانی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با پیراهن سرخ ! + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی سرمربی حال حاضر استقلال یک بار آن هم در زمانی که در لیگ امارات لژیونر بود، با الاهلی امارات قهرمان لیگ این کشور شده است، آن هم با پیراهن سرخ ! خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی سرمربی استقلال سال ها در لیگ امارات و تیم های الوصل، الاهلی، العین و النصر بازی کرد اگرچه حضور او در تیم های الاهلی و العین به صورت قرضی بود.فرهاد مجیدی در سال ۲۰۰۶ الی ۲۰۰۷ به صورت قرضی به الاهلی امارات پیوست و ۶ گل برای این تیم به ثمر رساند.او در بازی فینال گونه بین الاهلی و الوحده توانست یک گل بزند و یک پاس گل بدهد تا الاهلی با ۴ گل الوحده را شکست داده و قهرمان لیگ امارات شود که این عکس هم مربوط به همان بازی است.فرهاد مجیدی با پیراهن سرخ و شماره ۷ الاهلی در حال ورود به زمین، دست خود را به جام قهرمانی زده، جامی که در نهایت با قهرمانی در لیگ امارات بالای سر برد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قهرمانی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با پیراهن سرخ ! + سند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×