روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال با موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا به خودباوری لازم رسیده است" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال با موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا به خودباوری لازم رسیده است

میثم منیعی پیشکسوت آبی های تهران معتقد است که استقلال پس از موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه بیشتری در لیگ برتر به میدان خواهد رفت و به خودباوری لازم رسیده است.

نوشته استقلال با موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا به خودباوری لازم رسیده است اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

میثم منیعی پیشکسوت آبی های تهران معتقد است که استقلال پس از موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه بیشتری در لیگ برتر به میدان خواهد رفت و به خودباوری لازم رسیده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت استقلال با موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا به خودباوری لازم رسیده و با انگیزه بیشتری در لیگ برتر به میدان خواهد رفت.میثم منیعی ، پیشکسوت استقلال در مورد آخرین شرایط آبی پوشان صحبت کرد.منیعی با اشاره پیروزی آبی های ایران مقابل الشرطه در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:صعود استقلال به عنوان تیم اول به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا اتفاق بزرگی بود که توسط مربیان و بازیکنان خوب و با کیفیت استقلال رقم خورد.وی افزود:استقلال در آخرین بازی خود مقابل الشرطه فوتبال با برنامه، هدفمند و با نظمی را ارائه کرد، آنها یک گل زدند و اگر در زدن ضربات آخر کمی دقت لازم را داشتند می توانستند تعداد گل های خود را افزایش دهند.پیشکسوت آبی ها خاطرنشان کرد:خط دفاعی استقلال در جایگری، دفاع منطقه ای، حفظ فاصله لازم با خط هافبک و تمرکز کافی موفق عمل کرد و در طول ۹۰ دقیقه جریان بازی کوچک ترین فرصتی به حریف نداد.منیعی با تمجید از عملکرد میلیچ تصریح کرد:هرویه میلیچ به پست اصلی خود بازگشت و نمایش عالی را در جناح چپ به نمایش گذاشت.وی تاکید کرد:الهلال حریف بعدی استقلال در لیگ قهرمانان است و به طور حتم توانایی شکست دادن این تیم را دارد. آنها نسبت به سال های گذشته خود تضعیف شده اند و می توان به راحتی آنها را شکست داد.بازیکن پیشین آبی های تهران در پایان گفت:استقلال با موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا به خودباوری لازم رسیده و با انگیزه بیشتری در لیگ برتر به میدان خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال با موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا به خودباوری لازم رسیده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×