روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فوری ؛ بازگشت مدافع مغضوب به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فوری ؛ بازگشت مدافع مغضوب به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال

محمد دانشگر که به دلیل درگیری با فرشید اسماعیلی در بازی با پیکان از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شده بود، پس از صحبت با سرمربی استقلال به تمرینات این تیم بازگشت.

نوشته فوری ؛ بازگشت مدافع مغضوب به تمرینات استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد دانشگر که به دلیل درگیری با فرشید اسماعیلی در بازی با پیکان از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شده بود، پس از صحبت با سرمربی استقلال به تمرینات این تیم بازگشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد دانشگر مدافع تیم استقلال که از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شده بود، پس از جلسه با سرمربی به این تیم بازگشت.محمد دانشگر مدافع میانی تیم استقلال در آخرین روزهای سال ۱۳۹۹ به دلیل «بی انضباطی در تمرین» از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد و حتی باوجود دلجویی، اجازه همراهی آبی ها در عربستان و لیگ قهرمانان آسیا را هم پیدا نکرد.این در حالی است که فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال پس از گلزنی در آسیا، خوشحالی خود را به یاد دانشگر انجام داد و برخی از هواداران استقلال در شبکه اجتماعی نیز خواستار بازگشت او شده بودند.سرانجام امروز فرهاد مجیدی جلسه ای یک ساعته را با دانشگر برگزار کرد و در نهایت رضایت داد که مدافع مغضوب به جمع آبی ها برگردد. این در حالی است که وی حدود یک ماه و نیم است که مورد غضب مجیدی قرار داشت و در تمرینات هم شرکت نمی کرد.با این حال رضایت فرهاد مجیدی سبب شد تا محمد دانشگر در تمرین امروز آبی ها شرکت کند و در واقع به تیم بازگردد. وی در نیم فصل دوم آبی ها را همراهی می کند و شاید در بازی دربی هم به میدان برود.دانشگر ۲۷ ساله در سه فصل اخیر عضو تیم استقلال بوده و باوجود حضور در پست دفاع وسط و کناری، موفق به زدن گل های پرتعدادی شده که مهم ترین آن در دربی ۹۳ بود که استقلال را از شکست نجات داد.در غیاب او عارف غلامی و محمدحسین مرادمند زوج دفاعی استقلال را تشکیل دادند و حالا باید دید مجیدی چه تصمیمی خواهد گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فوری ؛ بازگشت مدافع مغضوب به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×