روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "صعود چشمگیر استقلال در رنکینگ فیفا ؛ پرسپولیس سقوط کرد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

صعود چشمگیر استقلال در رنکینگ فیفا ؛ پرسپولیس سقوط کرد

در جدیدترین رنکینگ تیم های فیفا ، پرسپولیس با سه رده سقوط در رده ۱۰۱ جهان ایستاد اما استقلال با شش رده صعود ، در رده ۲۰۰ دنیا قرار گرفت.

نوشته صعود چشمگیر استقلال در رنکینگ فیفا ؛ پرسپولیس سقوط کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در جدیدترین رنکینگ تیم های فیفا ، پرسپولیس با سه رده سقوط در رده ۱۰۱ جهان ایستاد اما استقلال با شش رده صعود ، در رده ۲۰۰ دنیا قرار گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در جدید رده بندی باشگاه های فوتبال جهان از نگاه «فوتبال دیتابیس» پرسپولیس ۳ پله سقوط کرد و از رتبه ۹۸ جهان در رده ۱۰۱ دنیا ایستاد.استقلال نیز که پیشتر در رده ۲۰۶ دنیا قرار گرفته بود در جدید رده بندی فوتبال باشگاهی ۶ پله صعود کرد و در رده ۲۰۰ام دنیا ایستاد.پرسپولیس در آسیا در رده چهارم قرار دارد و استقلال نیز در رتبه نهم قرار گرفته است. سپاهان نیز بدون تغییر در رتبه ۲۹۳ جهان و ۱۷ آسیا جای دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " صعود چشمگیر استقلال در رنکینگ فیفا ؛ پرسپولیس سقوط کرد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×