روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوش برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال ؛ ستاره ذوب آهن مصدوم شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوش برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال ؛ ستاره ذوب آهن مصدوم شد

قاسم حدادی فر ، هافبک باتجربه تیم ذوب آهن به علت مصدومیت سه تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود و دیدار با استقلال را از دست داد.

نوشته خبر خوش برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال ؛ ستاره ذوب آهن مصدوم شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

قاسم حدادی فر ، هافبک باتجربه تیم ذوب آهن به علت مصدومیت سه تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود و دیدار با استقلال را از دست داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن که در اوج آمادگی از ناحیه زانو مصدوم شد قطعا نمی تواند تیمش را در ۲ بازی بعدی برابر استقلال تهران و گل گهر سیرجان همراهی کند. قاسم حدادی فر همچنان مراحل درمان مصدومیتش را پشت سر می گذارد، این بازیکن ۳ تا ۴ هفته دیگر هم قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.ذوب آهن در حالی روز یکشنبه به مصاف استقلال تهران خواهد رفت که دارکو بیدوف مهاجم این تیم بعد از چند هفته غیبت به شرایط بازی رسیده است. این بازیکن در حال حاضر در تمرین گروهی شرکت می کند و شرایط بازی را دارد ولی حضوش در بازی با استقلال به نظر مجتبی حسینی برمی گردد. ذوب آهن در بازی با استقلال اما فرشاد محمدی کهر با هم به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال ؛ ستاره ذوب آهن مصدوم شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×