روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "عکس نوستالژیک از مربی پیشین استقلال زمانی که خبرنگار بود + سند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

عکس نوستالژیک از مربی پیشین استقلال زمانی که خبرنگار بود + سند

فراز کمالوند در سال های نه چندان دور به عنوان خبرنگار در یکی از روزنامه های معروف کشور ( ابرار ورزشی ) کار می کرد و بعد ها وارد عرصه مربیگری شد.

نوشته عکس نوستالژیک از مربی پیشین استقلال زمانی که خبرنگار بود + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فراز کمالوند در سال های نه چندان دور به عنوان خبرنگار در یکی از روزنامه های معروف کشور ( ابرار ورزشی ) کار می کرد و بعد ها وارد عرصه مربیگری شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فراز کمالوند پس از یک دوره کوتاه مدت همکاری با فرهاد مجیدی از جمع استقلال جدا شد و به سایپا رفت.کمالوند که این روزها به واسطه حضور در استقلال در بخش رسانه ای هم خبرهای مربوط به او بازتاب بیشتری پیدا کرد، روزگاری به عنوان نویسنده اولین روزنامه ورزشی کشور مشغول به کار بود.کمالوند در دوران سردبیری اردشیر لاروی در روزنامه ابرار ورزشی به عنوان خبرنگار و نویسنده فعالیت می کرد و سپس به عنوان یکی از دستیاران فیروز کریمی به جرگه مربیان پیوست.در این عکس، فراز کمالوند همراه غفور هاشمی معاون وقت سردبیر ابرار ورزشی مشغول مصاحبه با مهدی مهدوی کیا است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عکس نوستالژیک از مربی پیشین استقلال زمانی که خبرنگار بود + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×