روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره مغضوب به تمرینات برگشت ؛ محمد دانشگر اختصاصی تمرین می کند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ستاره مغضوب به تمرینات برگشت ؛ محمد دانشگر اختصاصی تمرین می کند

مدافع استقلال فعلا به صورت اختصاصی تمریناتش را انجام می دهد.

نوشته ستاره مغضوب به تمرینات برگشت ؛ محمد دانشگر اختصاصی تمرین می کند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع استقلال فعلا به صورت اختصاصی تمریناتش را انجام می دهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد دانشگر بعد از مدت ها غیبت سرانجام امروز با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال جلسه ای را برگزار کرد و مجوز بازگشت به تمرینات آبی ها را گرفت.دانشگر در شرایطی امروز به تمرین استقلال رفت که حدود ۱.۵ ماه جایی در تمرینات و مسابقات تیمش نداشته و از نظر جسمانی عقب است. اگرچه دانشگر در این مدت به صورت اختصاصی تمرین کرده اما دوری از تمرینات گروهی و تیمی باعث شده تا بدنش نسبت به سایر بازیکنان عقب تر باشد.در این شرایط این مدافع فعلا به صورت اختصاصی تمریناتش را جلو می برد. دانشگر تمرینات اختصاصی اش را زیر نظر مربی بدنساز استقلال شروع کرده تا بتواند برای حضور در تمرینات گروهی آماده شود.از این رو دانشگر نمی تواند در مسابقه با ذوب آهن هم تیمش را همراهی کند و شاید برای دیدار با پرسپولیس در دربی پایتخت از نظر بدنی برسد و بتواند به میادین برگردد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ستاره مغضوب به تمرینات برگشت ؛ محمد دانشگر اختصاصی تمرین می کند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×