روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • وعده جذاب سازمان لیگ به هواداران استقلال برای دیدار حساس با الهلال عربستان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "وعده جذاب سازمان لیگ به هواداران استقلال برای دیدار حساس با الهلال عربستان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

وعده جذاب سازمان لیگ به هواداران استقلال برای دیدار حساس با الهلال عربستان

پس از صعود سه نماینده کشورمان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد استقلال و تراکتور باید مقابل حریفان عربستانی صف آرایی کنند. از این رو، سهیل مهدی این وعده را داده است تا میزبانی برای استقلال در دیدار با الهلال عربستان فراهم شود.

نوشته وعده جذاب سازمان لیگ به هواداران استقلال برای دیدار حساس با الهلال عربستان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از صعود سه نماینده کشورمان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد استقلال و تراکتور باید مقابل حریفان عربستانی صف آرایی کنند. از این رو، سهیل مهدی این وعده را داده است تا میزبانی برای استقلال در دیدار با الهلال عربستان فراهم شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ ابراز امیدواری کرد تا در دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا میزبانی به تیم های ایران برسد.بعد از آنکه مشخص شد استقلال به عنوان یکی از نمایندگان ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید مقابل الهلال عربستان قرار بگیرد، مسئولان باشگاه آبی پوش فوتبال ایران خواهان دریافت میزبانی شدند. در این راستا فدراسیون فوتبال هم پیگیر شده تا مانند دور قبل که میزبانی را به تیم های ایران در مرحله گروهی ندادند، رخ ندهد و اینبار نمایندگان ایرانی بتوانند از پوئن میزبانی استفاده کنند.سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز در این باره گفته است:شما می دانید در گذشته مناقشاتی که میان دو کشور ایران و عربستان بود، دو طرفه بود و هیچ کدام از تیم های ایرانی و عربستانی چند سال به کشورهای مقابل نمی رفتند. این اتفاق اما با دادن میزبانی به تیم های عربستان پایان یافت و وقتی تیم های ما به عربستان رفتند، ما هم به لحاظ قانونی باید از امتیاز میزبانی بهره مند شویم.وی افزود: هر تیمی در ایران با تیم های ما بازی کند، به مشکل خواهد خورد. از این رو تلاش می کنیم تا میزبانی را برای استقلال بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وعده جذاب سازمان لیگ به هواداران استقلال برای دیدار حساس با الهلال عربستان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×