روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "جلسه سرنوشت ساز وکیل ستاره مغضوب استقلال با احمد مددی ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

جلسه سرنوشت ساز وکیل ستاره مغضوب استقلال با احمد مددی ؛ پارس فوتبال

امروز محمد دانشگر از سوی فرهاد مجیدی بخشیده شد و به تمرینات استقلال بازگشت. حالا قرار است وکیل این بازیکن با احمد مددی جلسه ای در باشگاه برگزار کند.

نوشته جلسه سرنوشت ساز وکیل ستاره مغضوب استقلال با احمد مددی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امروز محمد دانشگر از سوی فرهاد مجیدی بخشیده شد و به تمرینات استقلال بازگشت. حالا قرار است وکیل این بازیکن با احمد مددی جلسه ای در باشگاه برگزار کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، باشگاه استقلال اعلام کرد وکیل محمد دانشگر فردا در ساختمان این باشگاه حضور پیدا می کند.محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال که به دلیل بی انضباطی با نظر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال از حضور در تمرینات این تیم منع شده بود، در محل تمرین امروز (سه شنبه) تیم فوتبال استقلال با هماهنگی سرمربی و مدیرعامل استقلال حضور یافت و ضمن عذرخواهی از کادرفنی و بازیکنان، به تمرینات استقلال اضافه شد.پیش از این دانشگر از سوی کمیته انضباطی باشگاه استقلال هم جریمه شده بود.گفتنی است، فردا (چهارشنبه) قرار است وکیل محمد دانشگر هم جلسه ای را در خصوص این بازیکن با احمد مددی مدیرعامل استقلال برگزار کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جلسه سرنوشت ساز وکیل ستاره مغضوب استقلال با احمد مددی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×