روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "محمدحسین مرادمند در آستانه ۴ اخطاره شدن و از دست دادن دربی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

محمدحسین مرادمند در آستانه ۴ اخطاره شدن و از دست دادن دربی

محمدحسین مرادمند ، مدافع تیم استقلال سه اخطاره است و در صورت دریافت کارت زرد مقابل ذوب آهن ، دربی تهران را از دست خواهد داد .

نوشته شوک سنگین برای فرهاد مجیدی و هواداران ؛ ستاره استقلال در آستانه محرومیت از دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمدحسین مرادمند ، مدافع تیم استقلال سه اخطاره است و در صورت دریافت کارت زرد مقابل ذوب آهن ، دربی تهران را از دست خواهد داد . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال استقلال طبق برنامه در روز ۲۴ اردیبشهت سال جاری در چارچوب هفته ۲۳ لیگ برتر باید به مصاف پرسپولیس برود.در آستانه این دیدار حساس، محمدحسین مرادمند سه کارته است و اگر برابر ذوب آهن در هفته ۲۲ لیگ برتر کارت زرد دریافت کند، بازی با تیم پرسپولیس را از دست خواهد داد.پیش از این محمدحسین مرادمند در بازی با فولاد خوزستان، نفت آبادان و پیکان کارت زرد دریافت کرده است و با دریافت یک کارت زرد دیگر یک بازی محروم خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمدحسین مرادمند در آستانه ۴ اخطاره شدن و از دست دادن دربی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×