روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی ؛ فرهاد مجیدی ، مهدی سیاه پوش را از استقلال کنار گذاشت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی ؛ فرهاد مجیدی ، مهدی سیاه پوش را از استقلال کنار گذاشت

فرهاد مجیدی ، دکتر مهدی سیاه پوش ، پزشک استقلال که در ابتدای فصل به جای دکتر نوروزی به جمع استقلالی ها اضافه شده بود را کنار گذاشت.

نوشته تصمیم فوری فرهاد مجیدی ؛ یک استقلالی کنار گذاشته شد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی ، دکتر مهدی سیاه پوش ، پزشک استقلال که در ابتدای فصل به جای دکتر نوروزی به جمع استقلالی ها اضافه شده بود را کنار گذاشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : چندی پیش فرهاد مجیدی از حضور دکتر مهدی سیاه پوش در تمرین آبی پوشان جلوگیری کرد، اما یک روز پس از این ماجرا پزشک استقلال در محل تمرین حاضر شد.با گذشت مدتی از این موضوع و پس از پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ سرمربی استقلال به سیاه پوش اعلام کرد که در تمرین حضور پیدا نکند و از این رو پزشک استقلال روز سه شنبه در تمرین حاضر نشد.حال باید دید باشگاه استقلال و البته فرهاد مجیدی چه تصمیمی برای حضور پزشک جدید کنار تیم می گیرند و چه فردی جایگزین سیاه پوش می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی ؛ فرهاد مجیدی ، مهدی سیاه پوش را از استقلال کنار گذاشت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×