روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مورایس ؛ دستمزد ژوزه مورایس در قرارداد ۲ ماهه‌اش بیش از ۱۰ میلیارد تومان است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مورایس ؛ دستمزد ژوزه مورایس در قرارداد ۲ ماهه‌اش بیش از ۱۰ میلیارد تومان است" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مورایس ؛ دستمزد ژوزه مورایس در قرارداد ۲ ماهه‌اش بیش از ۱۰ میلیارد تومان است

دستمزد ژوزه مورایس سرمربی جدید تیم الهلال عربستان در قرارداد ۲ ماهه اش مشخص شد.

نوشته خبری عجیب از اردوی حریف استقلال ؛ ولخرجی باورنکردنی الهلال در نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دستمزد ژوزه مورایس سرمربی جدید تیم الهلال عربستان در قرارداد ۲ ماهه اش مشخص شد.مدیریت باشگاهالهلال با ژوزه مور ایس، سرمربی پرتغالی برای پرداخت ۵۰۰ هزار دلار (بیش از ۱۰ میلیارد تومان) در مدت زمان قرارداد ۲ ماهه اش به توافق رسیده است. مورایس جایگزین میکالی برزیلی می شود که پس از نتایج ضعیف در لیگ قهرمانان آسیا اخراج شد.قرارداد مور ایس با الهلال در صورت رضایت طرفین پس از ۲ ماه تمدید خواهد شد. مورایس در صورت قهرمانی الهلال در لیگ حرفه ای عربستان پاداش ویژه ای نیز دریافت می کند. به این ترتیب در صورتی که قرارداد ژوزه با الهلال تمدید نشود، این مربی در بازی با استقلال ایران در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا روی نیمکت الهلال نخواهد بود.الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مورایس ؛ دستمزد ژوزه مورایس در قرارداد ۲ ماهه‌اش بیش از ۱۰ میلیارد تومان است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×