روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال زیر و رو می شود ؟ خبر های جدید و فوق سری از راهرو آبی ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال زیر و رو می شود ؟ خبر های جدید و فوق سری از راهرو آبی ها

احتمال اینکه در آینده ای نه چندان دور تغییراتی در مدیریت استقلال ایجاد شده و جابه جایی هایی بین مدیران صورت گیرد وجود دارد.

نوشته استقلال زیر و رو می شود ؟ خبر های جدید و فوق سری از راهرو آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

احتمال اینکه در آینده ای نه چندان دور تغییراتی در مدیریت استقلال ایجاد شده و جابه جایی هایی بین مدیران صورت گیرد وجود دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : نارضایتی از مدیریت در استقلال به اوج خود رسیده است و در آخرین تمرین آبی پوشان که در اعتراض به سیاست های مدیران این باشگاه کار به اعتصاب کشید، از مجیدی تا اکثر بازیکنان در این خصوص مصاحبه های تندی انجام دادند. حتی برخی از بازیکنان که قراردادشان با باشگاه رو به اتمام است تهدید کردند که با این مدیرعامل (احمد مددی) پای میز مذاکره نخواهند نشست.با توجه به شرایط موجود، شنیده می شود این احتمال که در بین مدیران باشگاه استقلال جابه جایی هایی صورت گیرد تا این موج نارضایتی تا حدودی از بین برود وجود دارد. گفته می شود اصغر ملکیان به جای مددی مدیرعامل آبی پوشان می شود و احمد مددی نیز به عضویت هیئت مدیره این باشگاه درمی آید.در حال حاضر اصغر ملکیان، پرویز مظلومی و داریوش دلفانی اعضای هیئت مدیره این باشگاه هستند و در صورت اضافه شدن مددی، تعداد این اعضا به عدد ۴ خواهد رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال زیر و رو می شود ؟ خبر های جدید و فوق سری از راهرو آبی ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×