روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ احترام؛ کلیدواژه گلایه‌های بازیکنان استقلال از مدیریت ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ احترام؛ کلیدواژه گلایه‌های بازیکنان استقلال از مدیریت ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ احترام؛ کلیدواژه گلایه‌های بازیکنان استقلال از مدیریت ؛ پارس فوتبال

تمرین عصر دیروز استقلال با حواشی زیاد و مصاحبه های تندی همراه بود.

نوشته کلیدواژه گلایه های بازیکنان استقلال چه بود ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تمرین عصر دیروز استقلال با حواشی زیاد و مصاحبه های تندی همراه بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تمرین عصر دیروز استقلال با حواشی زیادی همراه بود. از اعتصاب بازیکنان تا مصاحبه های تند و آتشین آنها و سرمربی استقلا ل درباره وضعیت نامناسب این باشگاه که به سرعت به تیتر یک رسانه ها تبدیل شدند.بازیکنان و سرمربی استقلا ل همگی از وضعیت نامناسب این تیم در بحث امکانات و پرداخت ها گلایه داشتند اما نکته قابل توجه ناراحتی بازیکنان این تیم، بحث درباره احترام نگذاشتن مدیران باشگاه به اعضای تیم بود. بازیکنان استقلال و فرهاد مجیدی هر کدام در چند نوبت به این نکته اشاره داشتند که پس از برد در دربی، هیچکس از هیات مدیره و حتی شخص مدیرعامل به دیدار آنها نرفتند و حتی تبریک و خسته نباشید هم نگفتند انگار که مدیران استقلا ل از پیروزی استقلا ل در دربی خوشحال نیستند. بازیکنان استقلا ل در بخش هایی از صحبت هایشان به این نکته تاکید داشتند که ما از مدیران پول نمی خواهیم فقط کمی احترام بگذارند و حداقل یک تشکر خشک و خالی از ما بکنند که متاسفانه این اتفاق هم رخ نداد. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم با تاکید این موضوع ادامه داد که انگار کسی از مدیران استقلال از پیروزی دربی خوشحال نیست.همانطور که در مصاحبه های امروز بازیکنان و مربی استقلال مشخص شد ، احترام، کلیدواژه گلایه های آبی پوشان از مدیران باشگاه استقلا ل است و اعضای این تیم به شدت به این مساله اعتراض دارند و ناراحت هستند که باید دید واکنش مدیران باشگاه به این صحبت ها چه خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ احترام؛ کلیدواژه گلایه‌های بازیکنان استقلال از مدیریت ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×