روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • الهلال ؛ رقابت الهلال و النصر برای جذب فواز القرنی دروازه‌بان الاتحاد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "الهلال ؛ رقابت الهلال و النصر برای جذب فواز القرنی دروازه‌بان الاتحاد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

الهلال ؛ رقابت الهلال و النصر برای جذب فواز القرنی دروازه‌بان الاتحاد

حریفان استقلال و تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب دروازه بان سابق الاتحاد عربستان هستند.

نوشته دوئل رقیبان استقلال و تراکتور برای این ستاره اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حریفان استقلال و تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب دروازه بان سابق الاتحاد عربستان هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فواز القرنی گلر ملی پوش الاتحاد به صورت رسمی از این تیم جدا شد و رسانه های عربستانی گمانه زنی درباره مقصد احتمالی این دروازه بان را استارت زده اند. رسانه Eleven sport در گزارشی از النصر یا الهلال به عنوان تیم بعدی فواز القرنی نام برده و نوشته او به النصر نزدیکتر است تا الهلال.این دروازه بان به جز تیمهای عربستانی از لیگ امارات و قطر هم پیشنهاد دارد و تیمهای الدحیل و القطر قطر به دنبال جذب او هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " الهلال ؛ رقابت الهلال و النصر برای جذب فواز القرنی دروازه‌بان الاتحاد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×