روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "در مورد مشکلات استقلال باید «مثنوی هفتاد من» نوشت ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

در مورد مشکلات استقلال باید «مثنوی هفتاد من» نوشت ؛ پارس فوتبال

داوود سید عباسی بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: در مورد استقلال باید مثنوی 70 من نوشت و آنچه در مورد این تیم به جایی نرسد فریاد است.

نوشته انتقاد تند پیشکسوت استقلال از مدیران و مشکلات جنجالی آبی پوشان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

داوود سید عباسی بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: در مورد استقلال باید مثنوی ۷۰ من نوشت و آنچه در مورد این تیم به جایی نرسد فریاد است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : داوود سیدعباسی در خصوص مشکلات به وجود آمده برای تیم استقلال و تحریم تمرین توسط بازیکنان گفت:این مشکلات مربوط به امروز و دیروز نیست و چندین سال است که تکرار می شود. در مورد استقلال باید مثنوی ۷۰ من نوشت و آنچه در مورد این تیم به جایی نرسد فریاد است.داوود سیدعباسی افزود:تقریبا می دانم که بازیکنان تیم چه مشکلی دارند و حتی در جریان مشکلاتی که برای محمد حسین مرادمند به وجود آمده، هستم. اما جای تاسف دارد استقلال با این همه هوادار با چنین مشکلاتی مواجه شده است. نمی دانم چرا مدیران استقلال فکر می کنند همیشه آنها درست می گویند، در این چند سال انواع و اقسام افراد در قالب مدیرعامل به باشگاه استقلال آمدند ولی خروجی قابل توجهی نداشتند. چه زمانی قرار است این تیم به ثبات برسد را نمی دانم.داوود سیدعباسی بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال یادآور شد:تا تیم روی دور موفقیت می افتد، ترمزش را می کشند. استقلال فردا باید به مصاف نفت مسجدسلیمان برود اما بازیکنان تمرین نکردند. مشکل مالی دارند و کسی هم پاسخگوی آنها نیست. در اواسط فصل این تیم از نظر ساختار دفاعی دچار مشکلاتی بود، اما الان ۷-۶ بازی است که شرایط و وضعیت تغییر کرده و تیم در مسابقات گذشته فقط یک گل خورده است. این نشان می دهد استقلال به ثبات رسیده اما یک عده دوست ندارند این ثبات تداوم داشته باشد.عباسی خاطرنشان کرد:استقلال چند وقت دیگر باید به مصاف الهلال برود و از آبروی فوتبال کشور دفاع کند، اما می بینید دچار چه مشکلاتی است. در این شرایط از وزارت ورزش و جوانان و متولیان ورزش انتظار می رود از تیم حمایت کنند و شرایط را به شکلی پیش ببرند که نماینده کشورمان در بازی های آسیایی دچار مشکل نشود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " در مورد مشکلات استقلال باید «مثنوی هفتاد من» نوشت ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×