روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "جلوی پیشرفت بازیکنم را نمی گیرم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

جلوی پیشرفت بازیکنم را نمی گیرم

مهدی قایدی یکی از بازیکنان آینده دار استقلال است که احتمال ترانسفر شدنش در پایان فصل افزایش پیدا کرده است اما قایدی همچنان می گوید که باشگاه درباره اش تصمیم نهایی را می گیرد.

نوشته خبری عجیب از باشگاه استقلال ؛ جدایی مهدی قایدی قطعی شد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی قایدی یکی از بازیکنان آینده دار استقلال است که احتمال ترانسفر شدنش در پایان فصل افزایش پیدا کرده است اما قایدی همچنان می گوید که باشگاه درباره اش تصمیم نهایی را می گیرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی قایدی بدون تردید یکی از ستاره های استقلال در دو فصل اخیر بوده که همواره با پیشنهادهای خوبی از تیم های عربی و اروپایی مواجه بوده است. با توجه به سن کم و مناسب مهدی قایدی، احتمال ترانسفر شدن او همیشه یکی از خبرهای جنجالی و احتمالات رسانه ها بوده و حالا هم با توجه به وضعیت نابسامان مدیریتی و مالی باشگاه استقلال، شایعات درباره جدایی مهدی قایدی قوت گرفته است.قایدی بارها در مصاحبه های خود با اصحاب رسانه عنوان کرده که پسر استقلال است و با توجه به قراردادی که با آبی پوشان دارد تابع تصمیمات باشگاه برای آینده فوتبالی خود است اما در مصاحبه اخیر او که امروز در حاشیه تمرین جنجالی استقلال انجام شد، وی به این نکته اشاره کرد که در کنار تبعیتش از تصمیمات باشگاه، باید به فکر آینده خودش هم باشد. او گفت که قراردادش با استقلال فقط ۹۰۰ میلیون تومان است!از سوی دیگر، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم وقتی با سوال خبرنگاران مبنی بر موافقت او با جدایی مهدی قایدی مواجه شد عنوان کرد که در کنار اینکه اجازه نمی دهد بازیکنی از تیمش جدا شود، به هیچ عنوان جلوی ترانسفر شدن و پیشرفت بازیکنش را به دلیل اینکه قایدی جوان است نمی گیرد.صحبت های دیروز مهدی قاید ی و فرهاد مجیدی نشان از این دارد که احتمال جدایی مهدی قایدی و ترانسفر شدن او وجود دارد چرا که هم بحث پیشرفت یک بازیکن مطرح است و هم اینکه استقلال باید مبالغ سنگینی را به آندره آ استراماچونی، هروویه میلیچ و شیخ دیاباته پرداخت کند و یکی از راه های حل این مشکلات می تواند ترانسفر کردن مهدی قایدی باشد. برخی خبرها حاکی از آن است که قیمت قایدی توسط باشگاه استقلال چیزی بین ۴ تا ۵ میلیون دلار تعیین شده اما ظاهرا باشگاه استقلال به ارقام سه تا سه و نیم میلیون دلار هم راضی هستند.باید دید آیا در نهایت فرهاد مجیدی و باشگاه استقلال در آستانه رقابت های حساس لیگ قهرمانان آسیا راضی به این تصمیم خواهند شد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جلوی پیشرفت بازیکنم را نمی گیرم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×