روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ گل شماره ۹۰۰ استقلال به نام چه کسی سند می‌خورد؟ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ گل شماره ۹۰۰ استقلال به نام چه کسی سند می‌خورد؟ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ گل شماره ۹۰۰ استقلال به نام چه کسی سند می‌خورد؟ پارس فوتبال

استقلال با زدن تنها یک گل دیگر، اولین تیمی می شود که توانسته 900 گل در تاریخ لیگ برتر بزند.

نوشته گل بعدی استقلال در باشگاه ماندگار می شود + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال با زدن تنها یک گل دیگر، اولین تیمی می شود که توانسته ۹۰۰ گل در تاریخ لیگ برتر بزند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اتفاقی که احتمال رخ دادنش در بازی شماره ۶۱۰ استقلال در این رقابتها، زیاد است؛ برابر نفت مسجدسلیمان در بازی هفته بیست و هشتم این فصل.* گل شماره ۱: ۱۳ آبان ۱۳۸۰استقلال در هفته اول، اولین دوره لیگ برتر راهی شیراز شد و برابر برق به تساوی یک بر یک رسید. زننده اولین گل استقلال در تاریخ لیگ برتر، علی موسوی بود.* گل شماره ۱۰۰: ۲۱ دی ۱۳۸۲استقلال برای رسیدن به گل شماره ۱۰۰ تا هفته ۱۷ لیگ سوم صبر کرد. در برد ۳ بر صفر برابر سایپا، رضا عنایتی زننده صدمین گل استقلال در لیگ برتر لقب گرفت.* گل شماره ۲۰۰: ۲۷ بهمن ۱۳۸۴در هفته بیست و سوم لیگ پنجم از گل شماره ۲۰۰ استقلال رونمایی شد. گلی که رضا عنایتی در پیروزی ۳ بر صفر استقلال در شیراز وارد دروازه فجر کرد.* گل شماره ۳۰۰: ۲۸ شهریور ۱۳۸۷استارت استقلال برای قهرمانی در لیگ هشتم از بازی هفته هفتم برابر استقلال اهواز خورد. تیم قلعه نویی در این بازی، ۶ صفر برنده شد و گل شماره ۳۰۰ به نام پیروز قربانی سند خورد.* گل شماره ۴۰۰: ۹ بهمن ۱۳۸۸یک فصل بعد نوبت به گل شماره ۴۰۰ رسید. گلی که در رویارویی هفته ۲۵ وارد دروازه ابومسلم شد. استقلال این بازی را ۳ یک برد و زننده گل شماره ۴۰۰، عبدالجبار مومونی، مدافع ابومسلم بود که گل به خودی زد.* گل شماره ۵۰۰: ۲۰ دی ۱۳۹۰این گل به نام یک خارجی خورد: گوران یرکوویچ. او در لیگ یازدهم و در جریان برد استقلال برابر داماش در رشت، تک گل بازی را زد.* گل شماره ۶۰۰: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲تیم قلعه نویی در هفته بیست هفتم لیگ سیزدهم، ۴ به ۲ در انزلی به ملوان باخت. گلی که حنیف عمران زاده در دقیقه ۵+۹۰ وارد دروازه انزلی چی ها کرد، گل شماره ۶۰۰ استقلا ل در تاریخ لیگ برتر بود.* گل شماره ۷۰۰: ۱۱ آذر ۱۳۹۵استقلا ل در هفته دوازدهم لیگ شانزدهم راهی قم شد و برابر صبا قرار گرفت. آبی ها این بازی را با ۲ گل بردند و گل شماره ۷۰۰ به نام علی قربانی سند خورد.* گل شماره ۸۰۰: ۵ اسفند ۱۳۹۷تیم شفر در ادامه روزهای خوبش با ۳ گل ذوب آهن را در هفته هفدهم لیگ هجدهم برد. زننده گل آخر آبی ها در این بازی، محمد دانشگر بود که گل شماره ۸۰۰ استقلال را در تاریخ لیگ برتر زد.* گل شماره ۹۰۰: ۲۹ تیر ۱۴۰۰۲۰ سال بعد از استارت لیگ برتر، زننده گل اول استقلا ل به نفت مسجدسلیمان، نامش را به عنوان کسی که گل شماره ۹۰۰ آبی ها را در تاریخ لیگ برتر زده، ثبت می کند؛ البته اگر استقلال با توجه به اتفاقات تمرین روز یکشنبه، در این بازی حاضر! شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ گل شماره ۹۰۰ استقلال به نام چه کسی سند می‌خورد؟ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×