روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • غفلت کنیم فینال را از دست می‌دهیم ؛ استقلالی‌ها برای دربی خیلی خوشحال نباشند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "غفلت کنیم فینال را از دست می‌دهیم ؛ استقلالی‌ها برای دربی خیلی خوشحال نباشند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

غفلت کنیم فینال را از دست می‌دهیم ؛ استقلالی‌ها برای دربی خیلی خوشحال نباشند

ستار همدانی مدافع پیشین استقلال می گوید با وجود اینکه دربی خوبی را شاهد نبودیم اما تمرکز استقلالی ها نسبت به پرسپولیس بیشتر بود و به همین دلیل توانستند حریف دیرینه خود را حذف کنند.

نوشته هشدار جدی ستار همدانی به استقلالی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ستار همدانی مدافع پیشین استقلال می گوید با وجود اینکه دربی خوبی را شاهد نبودیم اما تمرکز استقلالی ها نسبت به پرسپولیس بیشتر بود و به همین دلیل توانستند حریف دیرینه خود را حذف کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ستار همدانی ملی پوش استقلال در دهه ۷۰ در خصوص حذف پرسپولیس توسط آبی پوشان تهرانی گفت:در مجموع و به لحاظ فنی دربی خوبی را بین سرخابی ها شاهد نبودیم و روند بازی به نوعی بود که هر دو تیم شانس پیروزی داشتند. هر دو تیم از یکدیگر و از شکست واهمه داشتند و این باعث شد تا احتیاط را در دستور کار قرار دهند و این احتیاط بیش از حد بود. تراکم بازیکن در مرکز زمین نشان از این ایده های احتیاط آمیز می داد که البته شاید به دلیل حذفی بودن این دربی و حساسیت مازاد آن بتوان تا حدودی این شیوه را درک کرد. از همین رو در اکثر دقایق بازی شاهد پاس های اشتباه زیادی بودیم و کمتر دیده شد تعداد پاس های صحیح یک تیم دو رقمی شود. استقلالی ها در مجموع تمرکز بهتری نسبت به حریف داشتند. زدن پنالتی تمرکز بالایی می طلبد و نقش دروازه بان ها هم بسیار مهم است.ستار همدانی در ادامه افزود:قانون نانوشته ای در فوتبال می گوید تیم پیروز حق خوشحالی کردن بیش از حد متعارف ندارد و باید خیلی سریع به شرایط مسابقه بازگردد. متاسفانه فصل گذشته هم بعد از حذف پرسپولیس از جام حذفی، بچه ها فینال را باختند و قهرمان نشدند تا یک تجربه تلخ به قیمت از دست رفتن یک جام به دست آید. کادر فنی و بازیکنان و البته کادر مدیریتی مجموعه باید این تجربه را مد نظر داشته باشند تا بار دیگر بعد از کار بزرگ حذف پرسپولیس، جام حذفی از دست نرود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " غفلت کنیم فینال را از دست می‌دهیم ؛ استقلالی‌ها برای دربی خیلی خوشحال نباشند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×