روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فرهاد مجیدی فقط یک مرتبه مقابل نفت مسجدسلیمان قرار گرفته که آن را برده است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی فقط یک مرتبه مقابل نفت مسجدسلیمان قرار گرفته که آن را برده است" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی فقط یک مرتبه مقابل نفت مسجدسلیمان قرار گرفته که آن را برده است

فرهاد مجیدی تابه حال فقط یک مرتبه مقابل نفت مسجدسلیمان قرار گرفته که آن بازی را هم برده است.

نوشته آمار رویایی فرهاد مجیدی مقابل نفت حفظ می شود ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی تابه حال فقط یک مرتبه مقابل نفت مسجدسلیمان قرار گرفته که آن بازی را هم برده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : آمار رویارویی فرهاد مجیدی مقابل تیم نفت مسجدسلیمان با صد درصد موفقیت به نام فرهاد مجیدی در ادوار گذشته لیگ برتر ثبت شده است.فرهاد مجیدی که در نیم فصل دوم لیگ برتر نوزدهم پس از فسخ یکطرفه قرارداد از سوی سرمربی ایتالیایی جانشین آندره آ استراماچونی شده و هدایت تیم استقلال را در دست گرفت در تاریخ سه شنبه ۲۲ دی ماه سال ۹۸ روی نیمکت استقلال نشست و در مواجهه با تیم نفت مسجدسلیمان تیمش را با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رساند. مهدی قایدی و امیر ارسلان مطهری گلزنان استقلال در آن دیدار بودند.مسابقه این هفته استقلال و نفت مسجد سلیمان در دور برگشت لیگ برتر بیستم دومین تقابل فرهاد مجیدی در کسوت سرمربیگری روبه روی تیم جنوبی محسوب می شود.این دیدار از ساعت ۲۱:۱۵ سه شنبه ۲۹ تیرماه در استادیوم آزادی آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی فقط یک مرتبه مقابل نفت مسجدسلیمان قرار گرفته که آن را برده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×