روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال قهرمان حذفی و سوم لیگ می‌شود ؛ پیش‌بینی یک استقلالی از پایان لیگ

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال قهرمان حذفی و سوم لیگ می‌شود ؛ پیش‌بینی یک استقلالی از پایان لیگ" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال قهرمان حذفی و سوم لیگ می‌شود ؛ پیش‌بینی یک استقلالی از پایان لیگ

علی حاج اکبری هافبک تکنیکی پیشین استقلال می گوید بازیکنان این تیم باید از حالا به فکر بازیهای نیمه نهایی و فینال جام حذفی باشند و شکست پرسپولیس را فراموش کنند.

نوشته پیش بینی یک استقلالی از پایان لیگ و جایگاه آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علی حاج اکبری هافبک تکنیکی پیشین استقلال می گوید بازیکنان این تیم باید از حالا به فکر بازیهای نیمه نهایی و فینال جام حذفی باشند و شکست پرسپولیس را فراموش کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علی حاج اکبری پیرامون آخرین وضعیت آبی پوشان گفت:بازیکنان ما باید برتری مقابل پرسپولیس را فراموش کنند چراکه بازیهای نیمه نهایی و فینال جام حذفی در پیش است و اگر بخواهند تمرکز خود را از دست بدهند دستشان از جام کوتاه خواهد شد.علی حاج اکبری افزود:ما باید هر طور شده در لیگ برتر سهمیه آسیایی بگیریم اما جام حذفی میتواند ما را مستقیم به رقابت های آسیایی ببرد لذا علاوه بر اینکه سهمیه خود را بین چهار تیم بالای جدول قطعی می کنیم باید قهرمان جام حذفی هم بشویم و این همان قولی است که فرهاد مجیدی به هواداران استقلال داده است.حاج اکبری ادامه داد:مجیدی مشکلات زیادی دارم اما تاکنون توانسته با اعتماد به نفس بالا بر همه آنها غلبه کند امیدوارم این چند بازی باقی مانده را نیز تحمل کند و درگیر مسائل حاشیه ای با مدیریت باشگاه نشود چرا که در این قدم های پایانی دچار مشکل خواهد شد. به اعتقاد من استقلال قهرمان جام حذفی می شود و در لیگ برتر نیز به مقام سومی خواهد رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال قهرمان حذفی و سوم لیگ می‌شود ؛ پیش‌بینی یک استقلالی از پایان لیگ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×