روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "هر زمان که استقلال برنده باشد من اینطور به هوا می‌پرم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

هر زمان که استقلال برنده باشد من اینطور به هوا می‌پرم

بهزاد غلامپور مربی استقلال می گوید آبی ها نباید در باد برد دربی بخوابند و برای قهرمانی در جام حذفی تا بازی پایانی باانگیزه ظاهر می شوند.

نوشته هشدار جدی بهزاد غلامپور به شاگردان فرهاد مجیدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بهزاد غلامپور مربی استقلال می گوید آبی ها نباید در باد برد دربی بخوابند و برای قهرمانی در جام حذفی تا بازی پایانی باانگیزه ظاهر می شوند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بهزاد غلامپور درباره برتری مقابل پرسپولیس در دربی عنوان کرد:خداراشکر که در این دیدار برنده شدیم، تلاش و زحمات تمام بازیکنان و همینطور آقای مجیدی و اعضای تیم این بوده که نتیجه بگیریم و خیلی خوشحالیم که دل هواداران را شاد کردیم.او درباره اینکه استقلال برای قهرمانی در جام حذفی چه اندازه شانس دارد، گفت:ما بازی به بازی پیش می رویم و اینطور نیست که بگوییم جام الان در دستان ماست و در باد دربی بخوابیم، بازی به بازی تا فینال پیش می رویم.غلامپور درباره اینکه گفته می شود داوری در دربی به نفع آبی ها بوده، گفت:یکی از بهترین داوران دنیا برای ما داوری کرد و با هیچ یک از اعضای دو تیم خصومتی نداشت، داوری او حرف نداشت و همه عملکرد علیرضا فغانی را دیدند. قضاوت ایشان جای هیچ شک و شبه ای نداشت.بهزاد غلامپور مربی استقلال درمورد مصدومیت عارف غلامی گفت:مصدومیت او تلخ بود، عارف جوان آینده داری بود و حیف شد که در این موقع از فصل دچار آسیب دیدگی شد. او با تلاش و با روحیه است و آرزو داریم هرچه سریعتر به ما ملحق شود. برای او آرزوی سلامتی داریم.غلامپور درمورد عملکرد اخیر سیدحسین حسینی عنوان کرد:حسینی عملکرد خوبی در این مدت داشته و مزد زحماتش را در بازی دربی گرفت.مربی استقلال درباره اینکه خوشحالی های بعد از گل او همچنان مورد توجه است، گفت:من همیشه دوست دارم که استقلال برنده باشد تا اینگونه از شادی بپرم؛ هر زمان که استقلال برنده باشد من اینطور به هوا می پرم.غلامپور همچنین در مورد رویارویی با تیم نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و هشتم عنوان کرد:نفت یکی از تیم های خوب لیگ است و مثل تمام بازی ها دوست داریم که با احترام به حریف برای برد داخل زمین برویم و امیدوارم که نتیجه بازی هم در پایان به سود ما رقم بخورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هر زمان که استقلال برنده باشد من اینطور به هوا می‌پرم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×