روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فرهاد مجیدی ؛ عکسی جالب از خوش و بش ناصر حجازی با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی ؛ عکسی جالب از خوش و بش ناصر حجازی با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی ؛ عکسی جالب از خوش و بش ناصر حجازی با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال

زنده یاد ناصر حجازی سر مربی اسبق آبی پوشان تهرانی همواره ارتباط بسیار خوبی را با بازیکنانش برقرار می کرد و علاوه بر اینکه جذبه و دیسیپلین بالایی داشت اما بازیکنانش همواره آرامش داشتند.

نوشته عکس ؛ وقتی فرهاد مجیدی نوجوان بود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

زنده یاد ناصر حجازی سر مربی اسبق آبی پوشان تهرانی همواره ارتباط بسیار خوبی را با بازیکنانش برقرار می کرد و علاوه بر اینکه جذبه و دیسیپلین بالایی داشت اما بازیکنانش همواره آرامش داشتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : این عکس مربوط به دهه ۷۰ است که زنده یاد ناصر حجازی پیش از ورود به داخل زمین با فرهاد مجیدی و سایر بازیکنان استقلال در حال خوش و بش و روبوسی است.سیروس نعمتی نژاد، پرویز برومند، محمدرضا مهدوی و … نیز در تصویر حضور دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی ؛ عکسی جالب از خوش و بش ناصر حجازی با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×