روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تکلیف بازی دیاباته دست مجیدی ؛ تقابل استقلال و نفت مسجد سلیمان فرصتی برای انتقام شیخ از فکری

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تکلیف بازی دیاباته دست مجیدی ؛ تقابل استقلال و نفت مسجد سلیمان فرصتی برای انتقام شیخ از فکری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تکلیف بازی دیاباته دست مجیدی ؛ تقابل استقلال و نفت مسجد سلیمان فرصتی برای انتقام شیخ از فکری

در حالی که شیخ دیاباته پس از بازگشت به تمرینات استقلال حالا امیدوار به بازی برای آبی ها است و این شانس را دارد مقابل نفت مسجد سلیمان تیم محمود فکری به میدان برود، حضور او در میدان با نظر فرهاد مجیدی ممکن خواهد شد.

نوشته آخرین خبر از حضور انتقامی مهاجم استقلال مقابل تیم محمود فکری اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که شیخ دیاباته پس از بازگشت به تمرینات استقلال حالا امیدوار به بازی برای آبی ها است و این شانس را دارد مقابل نفت مسجد سلیمان تیم محمود فکری به میدان برود، حضور او در میدان با نظر فرهاد مجیدی ممکن خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شیخ دیاباته چندان در شرایط بازی نیست، اما امیدوار است برای استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان برای دقایقی هم که شده، بازی کند.بدون هیچ شک و تردیدی شیخ دیاباته برای جدال مقابل نفت مسجدسلیمان انگیزه ای فوق العاده زیاد دارد. البته این مهاجم مشکلی با حریف استقلال ندارد بلکه می خواهد توانایی های خود را به رخ سرمربی آن بکشد.رابطه شیخ با محمود فکری در نیم فصل اول فصل جاری اصلاً خوب نبود و حتی گاهی اوقات کارشان به تقابل نیز کشیده شد به همین خاطر انگیزه بسیار زیادی دارد تا با ارائه یک نمایش مطلوب و مقابل تیمی که در حال حاضر هدایت آن با فکری است، به این مربی موارد زیادی را ثابت کند.البته قطعاً فرهاد مجیدی تکلیف دیاباته را برای تقابل با نفت مسجدسلیمان مشخص می کند و در شرایط عادی، احتمال استفاده از این بازیکن تحت عنوان یکی از مهره های ثابت استقلال اصلاً زیاد نیست مگر اینکه فرهاد در آخرین لحظات طور دیگری تصمیم بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تکلیف بازی دیاباته دست مجیدی ؛ تقابل استقلال و نفت مسجد سلیمان فرصتی برای انتقام شیخ از فکری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×