روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پایان اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال در آستانه بازی مقابل سرمربی پیشین

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پایان اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال در آستانه بازی مقابل سرمربی پیشین" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پایان اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال در آستانه بازی مقابل سرمربی پیشین

در حالی که استقلال فردا در لیگ برتر یک بازی مهم را مقابل شاگردان محمود فکری در نفت مسجد سلیمان برگزار می کند، بازیکنان این تیم پس از یک روز اعتصاب امروز به تمرین پرداختند.

نوشته خبر خوش برای هواداران استقلال در آستانه بازی با نفت مسجد سلیمان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که استقلال فردا در لیگ برتر یک بازی مهم را مقابل شاگردان محمود فکری در نفت مسجد سلیمان برگزار می کند، بازیکنان این تیم پس از یک روز اعتصاب امروز به تمرین پرداختند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شاگردان مجیدی برخلاف دیروز، آماده بازی با نفت مسجد سلیمان شدند و امروز تمرین کردند.اعضای تیم فوتبال استقلال که قرار است فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجد سلیمان بروند اعتصاب یک روزه خود برای مشکلات مالی و مدیریتی را شکسته و آخرین تمرین تاکتیکی پیش از بازی فردا را در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار کردند.شاگردان مجیدی که روز گذشته حاضر به تمرین نشدند امروز و در آستانه بازی با نفت مسجد سلیمان تیم تحت هدایت محمود فکری نزدیک به یک ساعت آخرین برنامه های تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پایان اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال در آستانه بازی مقابل سرمربی پیشین از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×