روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برای بازی با شاگردان محمود فکری در نفت مسجد سلیمان، بازیکنان استقلال به هتل رفتند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "برای بازی با شاگردان محمود فکری در نفت مسجد سلیمان، بازیکنان استقلال به هتل رفتند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

برای بازی با شاگردان محمود فکری در نفت مسجد سلیمان، بازیکنان استقلال به هتل رفتند

در حالی که استقلال فردا در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر باید به دیدار نفت مسجد سلیمان برود، بازیکنان این تیم پس از برگزاری تمرین به هتل رفتند تا برای تقابل با محمود فکری سرمربی پیشین خود در اردو حضور داشته باشند.

نوشته خبری مهم از اردوی استقلال در آستانه تقابل با سرمربی پیشین اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که استقلال فردا در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر باید به دیدار نفت مسجد سلیمان برود، بازیکنان این تیم پس از برگزاری تمرین به هتل رفتند تا برای تقابل با محمود فکری سرمربی پیشین خود در اردو حضور داشته باشند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اعضای تیم فوتبال استقلال پس از تمرین امروز راهی هتل شدند تا اردوی قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان را برپا کنند.در حالی که بازیکنان تیم فوتبال استقلال روز گذشته به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود و بی توجهی مدیران باشگاه تمرین نکردند، امروز (دوشنبه) یک جلسه تمرینی برگزار کردند.بازیکنان پس از صحبت با کادر فنی و فرهاد مجیدی، به هتل رفتند تا یک روز قبل قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان اردوی خود را برگزار کنند.تیم استقلال تهران از ساعت ۲۱:۱۵ فردا در هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال به مصاف نفت خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برای بازی با شاگردان محمود فکری در نفت مسجد سلیمان، بازیکنان استقلال به هتل رفتند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×