روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • عملکرد ضعیف شیخ دیاباته و بوژیدار رادوشویچ در استقلال و پرسپولیس علی رغم دستمزد بالا

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "عملکرد ضعیف شیخ دیاباته و بوژیدار رادوشویچ در استقلال و پرسپولیس علی رغم دستمزد بالا" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

عملکرد ضعیف شیخ دیاباته و بوژیدار رادوشویچ در استقلال و پرسپولیس علی رغم دستمزد بالا

شیخ دیاباته و بوژیدار رادوشویچ در فصل کنونی بیشتر در خدمت حاشیه بودند تا در خدمت استقلال و پرسپولیس.

نوشته شیخ و رادو ؛ کدام برای استقلال و پرسپولیس ارزش دارند؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شیخ دیاباته و بوژیدار رادوشویچ در فصل کنونی بیشتر در خدمت حاشیه بودند تا در خدمت استقلال و پرسپولیس. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، دو بازیکن خارجی استقلال و پرسپولیس با توجه به تفاوت ارزش ریال و دلار خیلی گران قیمت برای این دو باشگاه تمام شده اند!قرارداد بوژیدار رادوشویچ با پرسپولیس که یک دروازه بان ذخیره محسوب می شود، بیش از ۳۰۰ هزار یورو تخمین زده می شود و شیخ دیاباته فقط ۶۰۰ هزار یورو از استقلال طلب دارد. حالا ببینید کل قرارداد شیخ چقدر بوده و چقدر دریافتی داشته که هنوز ۶۰۰ هزار یوروی دیگر می خواهد. حتی اگر شیخ تا امروز ۳۰ درصد قرارداد خود را هم گرفته باشد و حتی اگر بپذیریم که بابت دو سال گذشته ۶۰۰ هزار یورو طلب دارد، باز هم به یک عدد عجیب و غریب می رسیم که واقعاً پرداخت آن برای استقلال صرفه اقتصادی ندارد و کاملا به ضرر این باشگاه است. فراموش نکنیم که شیخ دیاباته امسال در لیگ برتر اصلاً خوب کار نکرده و فقط دو گل به تراکتور زده است. رادوشویچ هم که به طور کل بازی های پرسپولیس را از روی نیمکت تماشا می کند. چیزی شبیه کی روش استنلی در سپاهان که امسال برخلاف پارسال بیشتر نیمکت نشین بوده و قطعا او هم قرارداد سنگینی دارد.در مورد کیفیت بازیکنان خارجی بارها و بارها گفته و نوشته ایم اما واقعاً در این شرایط اقتصادی جذب بازیکن خارجی برای تیم های ایرانی مقرون به صرفه نیست. تیم هایی که همگی ورشکسته هستند و یا از دولت و بیت المال ارتزاق می کنند. تیم هایی که حق پخش تلویزیونی ندارند ولی قراردادهای ۶۰۰ هزار یورویی دارند و به همین دلیل هم بازیکنانشان اعتصاب می کنند تا به پول خود که البته حق طبیعی آنهاست، برسند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عملکرد ضعیف شیخ دیاباته و بوژیدار رادوشویچ در استقلال و پرسپولیس علی رغم دستمزد بالا از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×