روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پایان اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال و از سرگیری تمرینات برای دیدار با نفت مسجدسلیمان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پایان اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال و از سرگیری تمرینات برای دیدار با نفت مسجدسلیمان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پایان اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال و از سرگیری تمرینات برای دیدار با نفت مسجدسلیمان

بازیکنان استقلال که پس از برد دربی دست به اعتصاب زده بودند، تمرینات خود را برای دیدار با نفت مسجدسلیمان از سرگرفتند.

نوشته آتش بس در استقلال ؛ شاگردان مجیدی به خط شدند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان استقلال که پس از برد دربی دست به اعتصاب زده بودند، تمرینات خود را برای دیدار با نفت مسجدسلیمان از سرگرفتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز تحریم، عصر امروز برای بازی با نفت مسجد سلیمان به تمرین پرداختند.اعضای تیم فوتبال استقلال که قرار است فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجد سلیمان بروند اعتصاب یک روزه خود را شکست و آخرین تمرین تاکتیکی پیش از دیدار فردا را در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار کردند.شاگردان فرهاد مجیدی که روز گذشته حاضر به تمرین نشدند امروز و در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان نزدیک به یک ساعت آخرین برنامه های تاکتیکی را پشت سر گذاشتند. البته پیش از شروع تمرین در خصوص مشکلات مالی با یکدیگر صحبت کردند اما در نهایت با توجه به بازی فردا تصمیم گرفتند تمرین کنند تا با آمادگی به مصاف حریف بروند.تیم فوتبال استقلال از ساعت ۲۱:۱۵ فردا در ورزشگاه آزادی میزبان شاگردان محمود فکری خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پایان اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال و از سرگیری تمرینات برای دیدار با نفت مسجدسلیمان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×