روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی ؛ وزیر ورزش مانع از برکناری فرهاد مجیدی شد ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی ؛ وزیر ورزش مانع از برکناری فرهاد مجیدی شد ؛ پارس فوتبال

به گفته خود فرهاد مجیدی ، وزیر ورزش پس از اختلافات کارگزار با استقلال مانع از برکناری فرهاد مجیدی در این تیم شد تا او کارش را در آبی ها ادامه دهد و دربی را ببرد .

نوشته سنگ تمام وزیر ورزش برای فرهاد مجیدی و استقلالی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

به گفته خود فرهاد مجیدی ، وزیر ورزش پس از اختلافات کارگزار با استقلال مانع از برکناری فرهاد مجیدی در این تیم شد تا او کارش را در آبی ها ادامه دهد و دربی را ببرد . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی دقیقا به نکته درستی اشاره کرده است وقتی اختلافات او با های وب و مدیرش بالا گرفت ، کارگزار مالی اعلام کرد که دیگر به استقلال پول نمی دهد به همین دلیل بحث جدایی مجیدی مطرح شد ودر این میان وزیر ورزش به شدت با آن مخالفت کرد.عده ای می گفتند بعد از باخت استقلال در دربی تهران مجیدی باید برود و اگر این اتفاق رخ بدهد کارگزار مالی هم به استقلالی ها پول می دهد اما با مخالفت وزیر ورزش همه چیز عوض شد و فرهاد در استقلال ماند تا بتواند پرسپولیس را در ضربات پنالتی شکست بدهد و به نوعی باخت دربی را جبران کند.البته باید به کارگزار مالی هم حق داد که پس از صحبت های طوفانی مجیدی نخواهد به استقلال و استقلالی ها پول بدهد چراکه این کارگزار در طول فصل پول زیادی پرداخت کرده و حتی به گفته بعضی ها بیشتر از حد مقرر شده هم پرداختی داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی ؛ وزیر ورزش مانع از برکناری فرهاد مجیدی شد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×