روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "کمک داور به علیرضا فغانی در دربی گفت مطهری را اخراج کن !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

کمک داور به علیرضا فغانی در دربی گفت مطهری را اخراج کن !

روزنامه خبر ورزشی در ادعایی عجیب مدعی شد که کمک داور دربی به علیرضا فغانی گفته بود که ارسلان مطهری را اخراج کند اما او نسبت به این گفته بی تفاوت بوده است.

نوشته ادعای جنجالی و عجیب درباره قضاوت علیرضا فغانی در دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزنامه خبر ورزشی در ادعایی عجیب مدعی شد که کمک داور دربی به علیرضا فغانی گفته بود که ارسلان مطهری را اخراج کند اما او نسبت به این گفته بی تفاوت بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با وجود آنکه چندین روز از بازی دربی ۹۶ گذشته و استقلال در این بازی حساس که در جام حذفی برگزار شد، موفق به شکست رقیب دیرینه شد، ولی هنوز واکنش ها نسبت به آن ادامه دارد.به گزارش فرارو، یکی از صحنه های بحث برانگیز آن بازی خطای ارسلان مطهری، مهاجم استقلال، روی فرشاد فرجی، مدافع پرسپولیس، در همان دقایق نخست بازی بود. خطایی که به زعم پرسپولیسی ها شدید بود و علیرضا فغانی، داور بازی، باید بازیکن استقلال را اخراج می کرد.فغانی، اما بدون اینکه کارتی به بازیکن استقلال نشان دهد از کنار آن صحنه عبور کرد. این داور، اما بعد از بازی در مصاحبه ای گفت که اشتباه کرده است و باید به ارسلان مطهری کارت زرد نشان می داده است. پرسپولیسی ها، اما با صدور بیانیه ای ومقایسه این خطا با مشابه خارجی اش، همچنان روی اشتباه فغانی تاکید کردند و ازاین نوشتند که بازیکن استقلال باید اخراج می شده است.حالا در همین راستا، روزنامه خبر ورزشی امروز خبری منتشر کرده که در آن نوشته بازیکنان پرسپولیس ادعا کرده اند کمک داوری که صحنه را دیده، از طریق گوشی به علیرضا فغانی گفته ارسلان مطهری را اخراج کند! موضوعی که با بی تفاوتی این داور روبرو شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کمک داور به علیرضا فغانی در دربی گفت مطهری را اخراج کن ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×