روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • محمد دانشگر در کنار سیاوش یزدانی یکی از مدافعان استقلال در دیدار با نفت است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "محمد دانشگر در کنار سیاوش یزدانی یکی از مدافعان استقلال در دیدار با نفت است" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

محمد دانشگر در کنار سیاوش یزدانی یکی از مدافعان استقلال در دیدار با نفت است

تیم فوتبال استقلال در حالی امشب به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود که فرهاد مجیدی امکان استفاده از دو بازیکن خود را ندارد.

نوشته خبری مهم از ترکیب استقلال در دیدار با نفت ؛ بازگشت یک مدافع جذاب به ترکیب آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم فوتبال استقلال در حالی امشب به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود که فرهاد مجیدی امکان استفاده از دو بازیکن خود را ندارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : از هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال، امشب تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجد سلیمان است. فرهاد مجیدی در حالی تیمش را آماده حضور در این مسابقه می کند که عارف غلامی را به دلیل مصدومیت در دربی از دست داد و میلیچ هم قبلاً از جمع آنها جدا شده بود؛ ضمن اینکه هنوز مشخص نیست محمدحسین مرادمند امشب برای آبی پوشان بازی می کند یا خیر. محمد دانشگر مدافع میانی آبی پوشان در این فصل نسبت به فصل های گذشته کمتر فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا کرده بود، یک بار دیگر به عنوان یکی از ۱۱ بازیکنی که قرار است بازی را آغاز کنند وارد میدان خواهد شد تا در کنار سیاوش یزدانی یکی از مدافعان تیمش باشد.دانشگر آخرین بار در هفته بیست و پنجم و دیدار مقابل آلومینیوم در ترکیب ثابت آبی پوشان حضور پیدا کرد که در ابتدای نیمه دوم جای خود را به سیداحمد موسوی داد.محمد دانشگر در این فصل در ۲۱ بازی از ۲۷ بازی گذشته آبی پوشان در لیگ برتر به میدان رفته که ۱۳ بار آن در ترکیب ثابت حضور داشته است. وی تنها در یکی از دیدارهایی که در ترکیب ثابت بوده تعویض شده و در سایر مواردی که در ترکیب ثابت به میدان رفته تا پایان بازی در زمین بوده است. دانشگر در این فصل یک بار نیز موفق به گلزنی شده و ۲ پاس گل داده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد دانشگر در کنار سیاوش یزدانی یکی از مدافعان استقلال در دیدار با نفت است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×