روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال باید قهرمان جام حذفی شود ؛ هشدار جدی مهدی پاشازاده‌ به استقلالی ها

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال باید قهرمان جام حذفی شود ؛ هشدار جدی مهدی پاشازاده‌ به استقلالی ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال باید قهرمان جام حذفی شود ؛ هشدار جدی مهدی پاشازاده‌ به استقلالی ها

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال حالا که پرسپولیس را برده باید تا قهرمانی پیش برود و حیف است اتفاقات پارسال رخ داده و جام را از دست بدهد.

نوشته هشدار جدی مهدی پاشازاده به استقلالی ها و فرهاد مجیدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال حالا که پرسپولیس را برده باید تا قهرمانی پیش برود و حیف است اتفاقات پارسال رخ داده و جام را از دست بدهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی پاشازاده با اشاره به پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در چهارچوب جام حذفی باشگاه های ایران، اظهار داشت:استقلال و پرسپولیس به واسطه شناختی که از یکدیگر داشتند با استرس و احتیاط در زمین مسابقه حاضر شدند و این موضوع باعث شد تا نمایش چندان خوبی را از سرخابی ها شاهد نباشیم.وی افزود:دو تیم با بازیکنان زیادی در خط هافبک در زمین حاضر شدند و تراکم نفرات در این منطقه حکایت از این داشت که مجیدی و گل محمدی به دنبال این هستند اجازه طراحی حملات را از یکدیگر بگیریم.مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:یکی از اتفاقات خوبی که برای استقلال در بازی با پرسپولیس افتاد حضور بابک مرادی در زمین بود و باعث شد که جناح چپ آبی پوشان تقویت شود.وی تصریح کرد:در زدن پنالتی تمرکز بازیکنان و دروازه بان نقش مهمی دارد که خوشبختانه استقلال در این عوامل عالی عمل کرد و بازی بزرگ را به پیروزی پشت سر گذاشت.پاشازاده تاکید کرد: استقلال حالا که پرسپولیس را برده باید تا قهرمانی پیش برود و حیف است اتفاقات پارسال رخ داده و جام را از دست بدهد.بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:تمامی عوامل باشگاه باید از این تیم حمایت کنند و دست به دست هم بدهند تا استقلال حداقل در این فصل یک جام با ارزش به دست آورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال باید قهرمان جام حذفی شود ؛ هشدار جدی مهدی پاشازاده‌ به استقلالی ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×