روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • الهلال ؛ تکسیرای برزیلی با ۱۳ میلیون یورو به الهلال پیوست ؛ خبری مهم برای استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "الهلال ؛ تکسیرای برزیلی با ۱۳ میلیون یورو به الهلال پیوست ؛ خبری مهم برای استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

الهلال ؛ تکسیرای برزیلی با ۱۳ میلیون یورو به الهلال پیوست ؛ خبری مهم برای استقلال

روزنامه های صبح امروز چین از انتقال مهاجم برزیلی باشگاه جیانگسوی چین به باشگاه الهلال عربستان خبر دادند.

نوشته خبری مهم برای استقلال از نقل و انتقالات الهلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزنامه های صبح امروز چین از انتقال مهاجم برزیلی باشگاه جیانگسوی چین به باشگاه الهلال عربستان خبر دادند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : براساس گزارش روزنامه های چینی و همچنین به نوشته پایگاه خبری سعودی اسپورت الکس تکسیرا مهاجم ۳۱ ساله برزیلی با قراردادی دو ساله به ارزش ۱۳ میلیون یورو و به عنوان بازیکن آزاد به الهلال پیوست.این بازیکن که توانایی بازی در پست های نوک حمله، وینگر چپ و همچنین پشت مهاجم را دارد سابقه حضور در باشگاه واسکودوگامای برزیل، پنج قهرمانی در لیگ اوکراین به همراه شاختار دونتسک و قهرمانی در لیگ چین را در کارنامه داشته است.با پیوستن تکسیرا به باشگاه الهلال و با توجه به حضور موسی مارگا که به تازگی از پورتو به این تیم پیوسته احتمال جدایی بافتیمی گومیس مهاجم فرانسوی از جمع آبی پوشان قوت گرفته است.الهلال عربستان با هدایت ژاردیم پرتغالی اردوی آماده سازی پیش فصل را در اتریش برپا کرده و برای دیدار با استقلال ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " الهلال ؛ تکسیرای برزیلی با ۱۳ میلیون یورو به الهلال پیوست ؛ خبری مهم برای استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×