روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ درگیری‌های داخلی استقلال در روزهای سرنوشت‌ساز پیش‌رو!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ درگیری‌های داخلی استقلال در روزهای سرنوشت‌ساز پیش‌رو!

تغییر و تحولات مدیریتی همواره در راستای بهتر شدن اوضاع صورت می گیرد در استقلال اما با رفتن اعضای سابق هیئت مدیره و روی کار آمدن اعضای جدید شرایط نه تنها بهتر نشده است بلکه به مراتب اوضاع بغرنج تراز گذشته به نظر می رسد.

نوشته مشکل بزرگ استقلال پا برجاست ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تغییر و تحولات مدیریتی همواره در راستای بهتر شدن اوضاع صورت می گیرد در استقلال اما با رفتن اعضای سابق هیئت مدیره و روی کار آمدن اعضای جدید شرایط نه تنها بهتر نشده است بلکه به مراتب اوضاع بغرنج تراز گذشته به نظر می رسد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تغییر و تحولات مدیریتی همواره در راستای بهتر شدن اوضاع صورت می گیرد در تیم فوتبالاستقلال اما نه تنها بارفتن اعضای سابق هیئت مدیره و روی کار آمدن اعضای جدید شرایط بهتر نشده است بلکه به مراتب اوضاع بغرنج تر از گذشته به نظر می رسد و معلوم نیست آبی پوشان چه زمانی رنگ ثبات و خوشبختی را خواهند دید.معمولاً رسم بر این است در روزهای سخت فوتبالی تمامی ارکان یک باشگاه برای پشت سر گذاشتن روزهای سخت یکدل و متحد می شوند تا بتوانند موانع را از پیش روی بردارند. در استقلال اما نه تنها اینگونه نیست بلکه دقیقا ماجرایی برعکس آن در حال شکل گیری است. با توجه به در پیش بودن بازی الهلال عربستان و همچنین دیدار نیمه نهایی جام حذفی که تنها امید آبی پوشان برای پشت سر گذاشتن فصلی موفق است عقل و منطق حکم می کند این روزها بیش از هر زمان دیگری تمامی ارکان باشگاه به دنبال عبوری با درایت از چالشهای پیش رو باشند اما آنچه شاهد هستیم علنی تر شدن مجادلات سرمربی و بازیکنان مقابل کادر مدیریتی باشگاه است و با ادامه این روند معلوم نیست پایان فصل استقلال با چه اتفاقاتی همراه خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ درگیری‌های داخلی استقلال در روزهای سرنوشت‌ساز پیش‌رو! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×