روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "قهرمانی حذفی حق استقلالی‌هاست ؛ شاگردان مجیدی قابل‌تحسین هستند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

قهرمانی حذفی حق استقلالی‌هاست ؛ شاگردان مجیدی قابل‌تحسین هستند

محمد مومنی آقای گل پیشین فوتبال ایران می گوید اگر استقلال بتواند قهرمان جام حذفی شود واقعاً کار بزرگی انجام داده است چرا که با وجود این همه مشکلات باید بازیکنان این تیم را تحسین کرد.

نوشته باخت پرسپولیس و صعود استقلال واقعاً برای هواداران خوشایند بود ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد مومنی آقای گل پیشین فوتبال ایران می گوید اگر استقلال بتواند قهرمان جام حذفی شود واقعاً کار بزرگی انجام داده است چرا که با وجود این همه مشکلات باید بازیکنان این تیم را تحسین کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد مومنی مهاجم پیشیناستقلال تهران درباره آخرین شرایط آبی پوشان به خبرورزشی گفت:با وجود اینکه دربی تهران از لحاظ فنی چنگی به دل نزد ولی باخت پرسپولیس و صعود استقلال واقعاً برای هواداران خوشایند بود به خصوص اینکه مجیدی و شاگردانش با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند اما با غیرت مثال زدنی خود توانستند مدعی اصلی عنوان قهرمانی لیگ برتر را از گردونه رقابت های حذفی خارج کنند.محمد مومنی ادامه داد:ما در لیگ برتر سه بازی مهم پیش رو داریم و این بازی ها می تواند تضمین کننده سهمیه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باشد. به نظر من سخت ترین بازی استقلال در هفته پایانی مقابل سپاهان است و اینکه سپاهان در کورس قهرمانی حضور دارد می تواند برای استقلال شرایط را کمی سخت تر کند با این وجود شاگردان مجیدی توان انجام کارهای بزرگ را دارند و من مطمئن هستم لیگ برتر بین سه تیم قرار خواهیم گرفت.وی در پایان گفت:استقلال باید قهرمان جام حذفی شود و مجیدی هم بارها این نوید را به هواداران داده است که یک جام به آنها اهدا خواهد کرد به نظر من حق استقلال و هوادارانش خیلی بیشتر از این چیزهاست و همین که بچه ها با غیرت بالای خود بتوانند قهرمان جام حذفی شوند جای تقدیر دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قهرمانی حذفی حق استقلالی‌هاست ؛ شاگردان مجیدی قابل‌تحسین هستند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×