روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سیدحسین حسینی یک گام تا کلین شیت هشتم ؛ ستاره جذاب استقلال به عدد ۸ می رسد ؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "سیدحسین حسینی یک گام تا کلین شیت هشتم ؛ ستاره جذاب استقلال به عدد ۸ می رسد ؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

سیدحسین حسینی یک گام تا کلین شیت هشتم ؛ ستاره جذاب استقلال به عدد ۸ می رسد ؟

سیدحسین حسینی سنگربان استقلال که روزهای خوبی را سپری می کند، به دنبال هشتمین کلین شیت خود در این فصل است.

نوشته ستاره جذاب استقلال به عدد ۸ می رسد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سیدحسین حسینی سنگربان استقلال که روزهای خوبی را سپری می کند، به دنبال هشتمین کلین شیت خود در این فصل است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امروز و در دیداری از هفته بیست و هشتم لیگ برتر، استقلال در استادیوم آزادی به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود. این بازی برای سیدحسین حسینی سنگربان آبی پوشان دیدار متفاوتی محسوب می شود.علاوه بر اینکه سیدحسین حسینی قصد دارد توانایی هایش را به سرمربی نیم فصل آبی ها ثابت کند، او امیدوار به پاک کردن خاطره بد نیم فصل اول است.در زمان حضور محمود فکری در استقلال، حسینی در ۴ بازی برای تیمش به میدان رفت و در سایر بازی ها رشید مظاهری انتخاب نخست فکری برای درون دروازه بود. علاوه بر این، فکری در یکی از معدود بازی هایی که از حسینی استفاده کرد، دیدار با همین تیم نفت مسجدسلیمان بود که به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.حالا سنگربان آبی ها قصد دارد تا خاطرات تلخ دیدار رفت را از ذهن هواداران استقلال پاک کند. او همچنین امیدوار به ثبت هشتمین کلین شیت فصل خود است. با وجود اینکه سنگربان آبی ها در این فصل تنها در ۱۲ بازی برای تیمش به میدان رفته، اما ۷ بار موفق به کلین شیت شده که آمار جالب توجهی محسوب می شود.شاید اگر دو اشتباه عجیب حسینی برابر ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان نبود و او موفق به بسته نگه داشتن دروازه استقلال می شد، اکنون او می توانست بالاترین نرخ کلین شیت به تعداد بازی را در میان تمامی دروازه بان های لیگ برتر از آن خود کند.سنگربان آبی ها که پس از شکست مقابل پرسپولیس جای مظاهری را درون دروازه استقلال گرفته، در ۷ دیدار اخیر موفق به ثبت ۶ کلین شیت در لیگ برتر و جام حذفی شده و با احتساب کلین شیت هفته نخست برابر مس رفسنجان، تاکنون ۷ بار در این فصل دروازه اش را بسته نگه داشته و امیدوار به حفظ روند خوب خود است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدحسین حسینی یک گام تا کلین شیت هشتم ؛ ستاره جذاب استقلال به عدد ۸ می رسد ؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×