روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدی قایدی؛ گل مهدی قایدی بهترین گل از راه دور acl ؛ اتفاق فوق العاده برای مهدی قایدی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی قایدی؛ گل مهدی قایدی بهترین گل از راه دور acl ؛ اتفاق فوق العاده برای مهدی قایدی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مهدی قایدی؛ گل مهدی قایدی بهترین گل از راه دور acl ؛ اتفاق فوق العاده برای مهدی قایدی

گل قایدی بهترین گل از راه دور ACL
گل مهدی قایدی برابر الاهلی به عنوان بهترین گل از راه دور لیگ قهرمانان آسیا 2021 از نگاه سایت AFC انتخاب شد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در روزهای پایانی شهریور ماه دوباره از سر گرفته می شود که تیم های پرسپولیس، استقلال و تراکتور نمایندگان فوتبال ایران در این مرحله هستند.

تیم های باشگاه ایرانی نمایش بسیار خوبی در رقابت های فصل جاری داشته اند و حتی شاید اگر فولاد خوزستان هم در گروهی سخت قرار نگرفته بود، امکان صعود برای هر 4 نماینده ایران وجود داشت.

در مسابقاتی که در مرحله گروهی برگزار شد، شاهد به ثمر رسیدن گل های زیبایی بودیم که در بخش گل های از راه داور گل مهدی قایدی و چند گل دیگر کاندیدای دریافت بهترین گل بودند که درنهایت این عنوان با رای کاربران AFC به مهاجم زیرنقش و تکنیکی استقلال رسید که با شوتی زیبا دروازه الاهلی را باز کرد.

یکی از رقیبان قایدی، شاروف موخیدینوف مهاجم پاختاکور بود که به تراکتور گلزنی کرد. سه رقیب دیگر کاکوتانی بازیکن ناگویا، پاکورن پرمپاک بازیکن سرزو اوساکا و شو کوراتا شماره 10 گامبا اوساکا بودند که با برگزاری بازی ها در منطقه شرق به ثبت رسیدند.

تبلیغات
میدونستی بهترین شرکتهای دنیا از CRM استفاده می کنن؟ این ویدیو رو ببین!

میدونستی بهترین شرکتهای دنیا از CRM استفاده می کنن؟ این ویدیو رو ببین!
میدونستی بهترین شرکتهای دنیا از CRM استفاده می کنن؟ این ویدیو رو ببین!

میدونستی بهترین شرکتهای دنیا از CRM استفاده می کنن؟ این ویدیو رو ببین!

استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا مهدی قایدی

نوشته عکس ؛ اتفاق فوق العاده برای مهدی قایدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

گل قایدی بهترین گل از راه دور ACLگل مهدی قایدی برابر الاهلی به عنوان بهترین گل از راه دور لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ از نگاه سایت AFC انتخاب شد.به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در روزهای پایانی شهریور ماه دوباره از سر گرفته می شود که تیم های پرسپولیس، استقلال و تراکتور نمایندگان فوتبال ایران در این مرحله هستند.تیم های باشگاه ایرانی نمایش بسیار خوبی در رقابت های فصل جاری داشته اند و حتی شاید اگر فولاد خوزستان هم در گروهی سخت قرار نگرفته بود، امکان صعود برای هر ۴ نماینده ایران وجود داشت.در مسابقاتی که در مرحله گروهی برگزار شد، شاهد به ثمر رسیدن گل های زیبایی بودیم که در بخش گل های از راه داور گل مهدی قایدی و چند گل دیگر کاندیدای دریافت بهترین گل بودند که درنهایت این عنوان با رای کاربران AFC به مهاجم زیرنقش و تکنیکی استقلال رسید که با شوتی زیبا دروازه الاهلی را باز کرد.یکی از رقیبان قایدی، شاروف موخیدینوف مهاجم پاختاکور بود که به تراکتور گلزنی کرد. سه رقیب دیگر کاکوتانی بازیکن ناگویا، پاکورن پرمپاک بازیکن سرزو اوساکا و شو کوراتا شماره ۱۰ گامبا اوساکا بودند که با برگزاری بازی ها در منطقه شرق به ثبت رسیدند.تبلیغاتمیدونستی بهترین شرکتهای دنیا از CRM استفاده می کنن؟ این ویدیو رو ببین!میدونستی بهترین شرکتهای دنیا از CRM استفاده می کنن؟ این ویدیو رو ببین!میدونستی بهترین شرکتهای دنیا از CRM استفاده می کنن؟ این ویدیو رو ببین!میدونستی بهترین شرکتهای دنیا از CRM استفاده می کنن؟ این ویدیو رو ببین!استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا مهدی قایدیدر شرایطی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در روزهای پایانی شهریور ماه دوباره از سر گرفته می شود که تیم های پرسپولیس، استقلال و تراکتور نمایندگان فوتبال ایران در این مرحله هستند. تیم های باشگاه ایرانی نمایش بسیار خوبی در رقابت های فصل جاری داشته اند و حتی شاید اگر فولاد خوزستان هم در گروهی سخت قرار نگرفته بود، امکان صعود برای هر ۴ نماینده ایران وجود داشت. در مسابقاتی که در مرحله گروهی برگزار شد، شاهد به ثمر رسیدن گل های زیبایی بودیم که در بخش گل های از راه داور گل مهدی قایدی و چند گل دیگر کاندیدای دریافت بهترین گل بودند که درنهایت این عنوان با رای کاربران AFC به مهاجم زیرنقش و تکنیکی استقلال رسید که با شوتی زیبا دروازه الاهلی را باز کرد.یکی از رقیبان مهدی قایدی ، شاروف موخیدینوف مهاجم پاختاکور بود که به تراکتور گلزنی کرد. سه رقیب دیگر کاکوتانی بازیکن ناگویا، پاکورن پرمپاک بازیکن سرزو اوساکا و شو کوراتا شماره ۱۰ گامبا اوساکا بودند که با برگزاری بازی ها در منطقه شرق به ثبت رسیدند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی قایدی؛ گل مهدی قایدی بهترین گل از راه دور acl ؛ اتفاق فوق العاده برای مهدی قایدی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×